Комунальне підприємство «Овруч» інформує

На виконання рішення Овруцької міської ради  від 22.06.2017 року № 103, відповідно до пунктів Комунальне підприємство «Овруч» інформує:

п. 6.1 З метою забезпечення належного санітарного стану міста та підготовки проведення ямкового ремонту, підприємством проведено роботу з прибирання ґрунту та відсіву вздовж бордюр по вулицях Базарна, Білоруська, Б.Хмельницького, під’їзд  до будинку по вул. Б.Хмельницького, Вишнева, Відродження, В’ячеслава Чорновола, Гетьмана Виговського, Древлянська, Енергетиків, під’їзд до будинків вул. І.Богуна, Київська, пров. Київський, Князя Олега, Макарія Овруцького, Металістів, Овруцька, пл. Свободи,  пл. Соборна, пл. Привокзальна Степана Бандери, проїзд до будинку по вул. С.Бандери, Танкістів, Франка,  Юрія Немирича, Набережна, М.Ващука, Героїв Майдану, Прикордонна, Героїв Пожежників.

п. 6.2.  Працівниками підприємства було  забезпечено своєчасне скошування трави на газонах у парках, скверах міста, та забезпечено своєчасний полив квітників.

п. 6.3. Вивезення сміття з контейнерних майданчиків проводиться згідно графіків,  затвердженими рішенням Овруцької  міської ради від 24.02.2017 року № 19. Накопичення сміття на майданчиках немає.

п. 6.4. З метою забезпечення належного санітарного стану парків, скверів, тротуарів міста підприємством проводиться роботи з прибирання сухої трави та сміття у парках та скверах міста.
п. 6.5. Проведено роботи з встановлення обмежувачів висоти по вул. Білоруська, Б.Хмельницького, Металістів та проїзд від вул. Героїв Майдану до вул. Прикордонна (буд №102).

п. 6.6. Проведено роботи по приведенню до належного естетичного стану опор електромереж вуличного освітлення по вул. І.Богуна, Металістів, Б.Хмельницького, Грушевського, привокзальній площі.

п. 6.7. Частково проводяться роботи по прибиранню сміття та щебеню вздовж бордюр по вул. Б.Хмельницького від буд. №26 до «Цукерні».

п. 6.7.  Спільно з ФОП Кушнірчук проведено обстеження вул. Грушевського, Л.Толстого, Тараса Бульби-Боровця, О.Довженка, П.Ковжуна, Молодіжна, Західна, Космонавтів, Миру, Північна, Генерала Кульчицького, Новогачищанська, Зелена, Тургенева, Озерна, 8-го Березня, Мічуріна, Шкільна, Свердлова, Братська, Святої Покрови, Миротворців, В.Богораза, пров. Стадіонний, Садовий та інших. Під час перевірки було виявлено ряд недоліків в покритті вулиць. Внаслідок високої кількості опадів за останній час ФОП Кушнірчук було проведено підсипання даних вулиць та їх грейдування.

п 6.8.Облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів по вул. Князя Володимира, вул. І.Богуна – 2 шт., вул. Озерна (біля тваринного ринку) планується проводити наприкінці липня місяця.

п 6.9. Станом на 19.07.2017 року складено 235 договорів з підприємствами та установами різних форм власності.

Директор КП «Овруч»                                                                                    Дуб А. І.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *