Почути й допомогти кожному

Приступивши до виконання обов’язків міського голови Іван Коруд започаткував зустрічі з громадянами на теренах міста.  Перші зустрічі відбулись у лютому 2016 року та тривали до травня 2016 року. Кількість запитань, актуальних та нагальних потреб що потребують негайного вирішення  було безліч – тільки письмових звернень нараховані 234. Найактуальніші – якість постачання води, безпритульні тварини, незадовільний стан дорожнього  покриття, відсутність дитячого ігрового обладнання, нагальна потреба видалення аварійних дерев та прибирання сміття.  

Вищезазначені зустрічі було організовано для того, щоб почути кожного Овручанина – нагальну проблему, питання з яким не кожен звернеться до міськради, і результат не заставив на себе довго чекати, адже майже всі звернення було вирішено найближчим часом.

 У липні-серпні 2016 року надійшло вже 82 звернення. Актуальність деяких питань залишилась навіть після проведення значних робіт, а саме: ремонт дорожнього покриття, якість постачання води та встановлення дитячого ігрового обладнання. З’явились й нові питання – дорожня розмітка (пішохідні переходи).

Листопад-грудень 2016 року. Отримано 41 письмове звернення. Лунали питання зрізання аварійних  дерев, встановлення вуличного освітлення та проведення ремонтних робіт в під’їздах  багатоповерхових будинків, встановлення вуличних урн та лав для сидіння, прибирання сміття.

2017 рік поставив перед міським головою нові задачі, адже в травні 2017 року пройшли чергові зустрічі з громадою.  Загалом, 88 звернень що отримав міськвиконком налічували: зрізання аварійних дерев, встановлення дитячих майданчиків та прочищення каналізаційних мереж, водовідведення.

Варто зазначити, що 92% всіх отриманих звернень вирішено позитивно, адже мета зустрічей Івана Ярославовича з Овручанами – почути й допомогти кожному. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=