В усьому світі відзначили добре і радісне свято – День захисту дітей!

У перший літній день в Овручі, як і в усьому світі відзначили добре і радісне свято – День захисту дітей! Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Вітали з теплим та прекрасним святом дітей овруччини міський голова Іван Коруд, голова Райдержадміністрації Юрій Дивиниський, заступник голови районної ради Ірина Михайлевська та гість свята, очільник політичної партії «Наш край» – Володимир Дебой.
«Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Сьогодні й кожного наступного дня, прошу всіх дорослих, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі овручани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста» – зазначив у своєму зверненні до присутніх Іван Ярославович.
Володимир Михайлович Дебой, привітав Овручан зі святом та першим днем літа: «Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо» та подарував всім мешканцям і гостям міста концертну програму представлену дитячими творчими колективами з м. Житомира, які протягом двох годин поспіль невтомно дивували своїми талантами в співі й танцях.
В рамках свята було оголошено та підведено підсумки конкурсів на кращий малюнок на асфальті та конкурс фотографії «Дитяча усмішка». Кожен присутній мав змогу поринути в дитинство й прийняти участь в акції «Маленька долонька» та «Обніму безкоштовно».
Не оминули увагою й діток з обмеженими можливостями створивши «Галявину для особливих дітей», на якій малеча мала змогу гратися без перешкод, а після кожен отримав солодощі від благодійного фонду Олени Тищенко.
Силами районного будинку культури та ДЮСШ було організовано безліч конкурсів де юні овручани хизувалися своїми вміннями та талантами – від акторської майстерності до спортивних досягнень.
Після свята міський голова разом із заступником директора Житомирського обласного відділення МБФ «Допомога дітям Чорнобиля»Світланою Калістратовою привітали новонароджених овручан та їх мам зі святом подарувавши подарунки.
Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто допоміг в організації свята: депутату районної ради Савчуку В.П, підприємцям: Кунічіку В.І., Шевчуку О.В., Кобилинському А.І., Муринюку П.М., Аванесяну Н.Р., Гетьманову М.В., Бульченко Л.О., Негрубову Б.М., Невмержицькій О., Дідківському О.М., Балабакиній В.В., Асатряну К.Т.
Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *