Рішення №845 від 19 травня 2017 року “Про звіт директора КП «Водоканал» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за І квартал 2017 року”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять  восьма  сесії                                                                       VІІ скликання

Від  19 травня 2017 року          № 845

Про звіт директора КП «Водоканал»
Овруцької міської ради щодо виконання
фінансового плану і результати діяльності

за І квартал 2017 року

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Водоканал» Копишинської С.Г. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Водоканал» за І квартал 2017 року, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування від 16.05.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію директора КП «Водоканал» Овруцької міської ради Копишинської С.Г. про виконання фінансового плану прийняти до відома.
  2. Директору КП «Водоканал» Овруцької міської ради щоквартально звітувати про результати господарської діяльності підприємства та виконання фінансового плану на 2017 рік пленарних засіданнях сесії міської ради та висвітлювати в засобах масової інформації згідно рішення сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017 року № 700 «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Овруцької міської ради».

2.1.   До 1.07.2017 року здійснити детальне обстеження мереж водопостачання, водовідведення та ливневої каналізації з метою виявлення не облікованих оглядових колодязів, аварійних мереж і несанкціонованих врізок та прийняти у власність громади.

2.2.   За результатами ревізії мереж скласти детальний звіт для прийняття у власність, поновити карти-схеми мереж міста.

  1. КП «Водоканал» виявляти несанкціоновані врізання в водогінну мережу та проводити відповідні роботи з громадянами стосовно відшкодування нанесених збитків.
  2. Керівник КП «Водоканал» (Копишинська С.Г.) та інші матеріально відповідальні особи підприємства несуть персональну відповідальність за виконані роботи підприємством, які мають бути оформлені згідно чинного законодавства та мають підтверджуватись наявністю гарантійних зобов’язань від виконавців робіт.
  3. Директору КП «Комунальник» Латашу О.А., директору КП «Овруч» створити робочу групу та забезпечити транспортними засобами з метою демонтажу теплових камер, оглядових колодязів, запірну арматуру та фасонні частини труб бувшої мережі теплопостачання з подальшим оприбуткуванням та використанням для каналізаційних та водогінних мереж.
  4. Забезпечити виконання «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», а саме:

– заборонити складання матеріалів і предметів, накопичування сміття ближче ніж за 5 м. від осі водопровідних і каналізаційних мереж і пристроїв та в межах охоронних санітарних зон;

– заборонити здійснювати роботи на мережах централізованого питного водопостачання та водовідведення;

– здійснювати заходи по відключенню абонентів від мережі за заборгованість;

– жителям міста забезпечити вільний доступ обслуговуючому персоналу КП «Водоканал» для перевірки обліку води і обслуговування мереж незалежно від форми власності.

  1. Контроль за виконанням даного покласти на першого заступника міського голови Дяченка А.М. та постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування.

 

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *