Роботи з промивки центральних колекторів зливової та каналізаційної мережі

Зараз в місті Овруч проводяться роботи з промивки центральних колекторів зливової та каналізаційної мережі для забезпечення своєчасного та в повному обсязі відводу ливневих та стічних вод з житлового фонду та доріг міста.
Роботи проводить спеціалізоване підприємство ТОВ «ВКТ – Ремсервіс» м. Київ. На даний час проведено прочистку зливової каналізації по вулиці Героїв Майдану (протяжність 392 метри), також проведено промивку каналізаційного колектору від вул 4-ї гвардійської комуни до провулку Стадіонного та біля ДЮСШ (загальна протяжність 1415 метрів).
На сьогодні проводяться роботи з промивки внутрішньо будинкових каналізаційних мереж по вулицях: Київська, Шевченка, Хмельницького, Древлянська, Немирича.
Варто зазначити, що неправильне користування каналізаційною мережею мешканцями міста призводить до втрати її пропускної спроможності! Тож, закликаємо не кидати до каналізаційної мережі засоби особистої гігієни, ганчір’я та ін.. Адже, саме від свідомого користування залежить безперебійність роботи мережі, а отже – комфорт мешканців міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *