Рішення №57 виконкому міської ради “Про хід проведення весняного місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану міста.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.04.2017 року               № 57

Про хід проведення весняного місячника

з благоустрою та поліпшення санітарного стану міста.

З метою виконання заходів із проведення весняного місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану у місті було проведено ряд заходів. Інспекцією по контролю за дотриманням правил благоустрою території м. Овруч спільно із працівниками Овруцького відділення поліції здійснюється контроль за дотриманням Правил благоустрою та прибиранням прилеглих територій закріплених за підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, громадянами, які мають приватні будинки, власникам торгівельних об’єктів. Протягом березня – квітня складено 9 протоколів за порушення Правил благоустрою території міста Овруч та надано штрафи на загальну суму 1360 грн. Протягом квітня здійснювались рейди разом із працівниками КП «Водоканал» та представниками Овруцького МУВГ по обстеженню зливу нечистот по вулицях: Шолом Алейхема, Озерна, Ручейна.  Проведенні роз’яснювальні роботи та надано попередження фізичним особам – підприємцям та фізичним особам в порушенні Правил території м. Овруч, яке виразилося в захаращенні та не своєчасному прибиранні територій від побутового сміття, гілля, деревини, будівельного матеріалу. по вулицях: Лесі Українки, Набережна, Шолом Алейхема, Макарія Овруцького, Озерна, Романа Шухевича, Металістів, Богдана Хмельницького.

Великий об’єм робіт по поліпшенню санітарного стану міста виконано комунальними підприємствами. Зокрема, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради проведено весняну толоку з прибирання проїзної частини та тротуарів вулиць Київська та Г.Виговського. Виконані роботи з поліпшення санітарного стану та благоустрою прибудинкових територій, а саме: підрізані та прибрані дерева по вул. Київська, 10,12,80, Г.Майдану, 21, 23, 25, 25а, 46, 48а, 50, Т.Шевченка, 98/11, Б.Хмельницького, 32, Ващука, 5, Металістів, 5. Проведені роботи по влаштуванню ливнеприймальних колодязів в місцях підтоплення ливневими водами по вул. Київська 70а, Древлянська, 2, Б.Хмельницького, 62. Проведені рейди по відлову безпритульних собак з метою їх стерилізації. Посаджено саджанці дерев по вул. Г.Майдану 23,25,44,46,48,48а, Ващука 3,5,5/1, Г.Виговського 44, Київська 76,78. По заявках мешканців відремонтовано покрівлі будинків по вулицях Г.Майдану, 48, Київська, 62,70а, Відродження, 27. Відремонтовано підїзд № 4 по вул. Г.Майдану, 21. Прочищені ДВК на звернення мешканців. Щоденно відбувається роботи по прочищенню внутрішньобудинкових каналізаційних стояків. Встановлено ливнеприймальні каналізації по вул. Древлянська,1,2,12, Київська, 70а, Відродження, 29, Б.Хмельницького, 62.

Комунальним підприємством «Овруч» було забезпечено щоденне прибирання та вивезення сміття з вулиць міста Овруч згідно затверджених схем-маршрутів Вивезено ТПВ:

 • по благоустрою  – 552 м3 на суму 44264,88 грн.
 • по приватному сектору – 530 м3 на суму 39312,73 грн.

У мікрорайонах Кизили, Гептари та Гачища забезпечено щочетверга вивезення ТПВ двома одиницями техніки. Було проведено зрізання та підрізання аварійних дерев на в’їзді в місто (зі сторони Словечно), в парку Партизанської слави, по вулиці Київській, Набережній. Всього у березні місяці зрізано 8 шт. дерев, підрізано 43 шт. дерева. Встановлено банери із соціальною рекламою щодо дотримання Правил благоустрою в місті Овруч по вулиці Київській, перед поворотом на вулицю Гетьмана Виговського, по вулиці Київській, на в’їзді зі сторони Словечно,  на перехресті вулиць Відродження та Івана Богуна, по вулиці Нагорянська. Проведено прибирання міських кладовищ в районі Кизили, Тараса Бульби-Боровця, на об’їзній дорозі. В березні – квітні поточного року заготовлено та встановлено огорожу з рейок навколо саджанців дерев в кількості 460 шт. Впорядковано та підготовлено клумби для висадки розсади квітів: біля Пам’ятного знаку м. Овруч (в’їзд в місто), пам’ятника св. Макарію, площа Соборна (пам’ятник визволителям), сквер Т. Шевченка, площа Свободи, готель «Овруч», РАЦС, центральний парк (пам’ятник Н. Рєпкіну), пам’ятник Міліціонерам (вул. Т.Шевченка), сквер Князя Олега, пам’ятник Авіаторам, біля скверу князя Олега, перехрестя вулиць Відродження – І.Богуна – рубіж мужності, магазин «Комора», парк Пам’яті (Чорнобильський парк), пам’ятник Овруцьким Козакам, біля пам’ятника воїнам-танкістам, сквер Сабурова, провулок Стадіонний, магазин «Силует» – фонтан (вул. Т.Шевченка 44), вул. Б.Хмельницького 30 (ДНЗ №10), вул. Б.Хмельницького 11, в’їзд в місто під аркою по вул. Т.Шевченка 1, вул. Б.Хмельницького 32, Київська 62, 70, 78а, 78, 80, Залізничний вокзал,. Висадка квітів буде проведено в кінці квітня на початку травня поточного року. Розроблено положення про проведення конкурсу «Кращій двірник та краща закріплена територія», наказом по підприємству від 17.03.2017 року № 13-Ф оголошено конкурс, який проводитиметься згідно розробленого положення. За результатами конкурсу в кінці квітня буде визначено кращого двірника та кращу територію.

КП «Водоканал» здійснено вирубку чагарників та приведено в належний санітарний стан водоохоронну зону навколо свердловин та відновлено навколо свердловин огорожу. Вирубано чагарники біля ВНС № 1 та ВНС № 2. Розпочато та частково проведені всі ремонтні роботи водопровідної мережі по вул. І.Богуна до початку виконання будівельних робіт по проекту «Капітальний ремонт вул. Н.Репкіна в м.Овруч». Ведуться роботи по вулицях міста з ремонту каналізаційної мережі та ливневої каналізації. Підприємством ліквідовані аварійні ситуації із заміною металевих труб на пластикові по вулиці Білоруській, Ващука (район бувшої котельні), Свободи, Г.Майдану (біля митниці), Північній, Миротворців, виконано поточний ремонт водопровідних мереж від водонасосної станції до свердловини №17. Перед капітальним ремонтом дорожнього покриття вулиці Івана Богуна провели обстеження водопровідних та каналізаційних мереж та визначились з їх заміною, щоб не розрушати в подальшому асфальтобетонне  покриття. Ремонт вже розпочато, замінено засувку діаметром 250 мм., фасонні частини, змонтовано водопровідний оглядовий колодязь.

Для покращення якості стоків, які після очищення скидаються у водний об’єкт, на очисних спорудах виконано реконструкцію аерофільтра.

Для покращення забезпечення питного водою мешканців житлового будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 26 замінено водопровідний ввід від житлового будинку до центральної водогінної мережі.

Після проведення інвентаризації оглядових водопровідних та каналізаційних колодязів було визначено кількість колодязів, які підлягають терміновому ремонту. Так, станом на 01.04.2017 року відремонтовано колодязі біля житлових будинків по вулиці Богдана Хмельницького, 62, 54, Героїв Майдану 48, 48 а, 50, Тараса Шевченка, 88. Всього за кошти місцевого бюджету та силами  працівників КП «Водоканал» виконано робіт на суму 108 тис. грн.. За власні кошти підприємство виконувало роботи по очищенню водопровідних та каналізаційних колодязів, також проведено профілактичні заходи, направлені для зменшення аварійності водогінних мереж, та для попередження засміченості каналізаційних мереж.

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію керівників комунальних підприємств та в.о. першого заступника міського голови Жука С.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч, та хід проведення весняного місячника з благоустрою, саночистки та озеленення міста прийняти до відома.
 2. Інспекції з благоустрою міста спільно з Овруцьким відділенням поліції Коростенського відділу поліції ГУ НП України здійснювати контроль по недопущенню паркування автомобілів на зеленій зоні прибудинкових територій та притягувати власників автотранспортних засобів до адмінвідповідальності.
 3. Начальнику відділу регулювання земельних відносин Жуку С.П. здійснити заходи щодо виготовлення документації із землеустрою на канали, які розташовані в межах міста і не знаходяться на балансі Овруцького МУВГ.
 4. Начальнику цеху електрозв’язку №15 центру електрозв’язку №4 м. Коростень Шадурі П.М. здійснити обстеження та прийняти відповідне рішення щодо приведення до належного стану оглядових люків по вулицях міста, які знаходяться в обслуговуванні цеху електрозв’язку №15 м. Овруч.
 5. ДП ПМК – 157 ВАТ «Житомирводбуд» (директор Невмержицький Ф.М.) приступити до виконання робіт по скоригованих проектах: «Будівництво гідротехнічних споруд з заходами по запобіганню та ліквідації підтоплення території в районі вулиць Карпінського, Ручейна в м. Овруч Житомирської області», «Будівництво гідротехнічних споруд для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Ш.Алейхема, Озерна в м. Овруч Житомирської області».
 1. КП «Водоканал» (директор Копишинська С.Г.):

6.1. Здійснити заходи щодо відведення води в районі залізничного переїзду.

6.2. Після проведення ремонтних робіт по водопровідних, ливневих, каналізаційних мережах привести до належного стану території по вулицях: І.Богуна, Б.Хмельницького, Героїв Майдану, Гетьмана Виговського, Київська.

6.3. Провести очистку ливнеприймачів, по вулицях: Т.Шевченка, Б.Хмельницького, І.Богуна, Героїв Майдану.

6.4. Прочистити  канал біля залізничного моста по вул. М. Ващука.

 1. КП «Овруч» (директор Дуб А.І.):

7.1. Провести інвентаризацію доріг, вулиць, проїздів міста з повним обсягом інформації (довжина, ширина, тип покриття) та прозвітувати на черговому засіданні виконкому.

7.2. Провести роботи з видалення чагарників біля каналів по вул. М.Ващука, вул. Білоруська.

7.3. Провести інвентаризацію наявних дитячих майданчиків, встановленого ігрового обладнання по місту та визначити перелік робіт, які необхідні виконати для нормального, безпечного їх функціонування.

7.4. Облаштувати майданчики для збору сміття.

7.5. Прибрати усі вулиці міста до 9-го травня 2017 року.

7.6. Встановити урни в місцях засмічення парків, скверів та вулиць міста.

 1. КП «Гарне місто» (директор Грищенко П.А.):

8.1. Опрацювати питання влаштування додаткових стоянок для автомобілів на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків.

8.2. Вжити заходів щодо своєчасного відведення поверхневих вод з території житлового фонду міста та прибирання зовнішньої та внутрішньої прибудинкової території, здійснити ремонт лавок для сидіння біля під’їздів, завершити підрізання дерев та інших робіт пов’язаних з прибудинковою територією. Визначити місця обладнання ливнеприйомників.

8.3. Впорядкувати клумби по житловому фонду міста біля багатоповерхових будинків, провести висадку квітів.

8.4. Наказом по підприємству провести конкурс на кращого двірника, кращу прибудинкову територію з відповідною фінансовою винагородою попередньо розробивши відповідні положення.

8.5 Провести інвентаризацію наявних дитячих майданчиків, встановленого ігрового обладнання на території житлового фонду міста та визначити перелік робіт, які необхідні виконати для нормального, безпечного їх функціонування.

 1. КП «Комунальник» (директор Латаш О.А.):

9.1. Завершити облаштування 10 бюветів питної води.

9.2. Підготувати майданчики під монтаж обмежувачів висоти по вулицях  Древлянській, Білоруській, Металістів, проїзд від вул. Героїв Майдану до вул. Прикордонна (буд.№102).

 1. КП «Комунальний ринок» (директор Салючок Р.В.):

10.1. Провести благоустрій території комунального ринку та здійснювати контроль за санітарним станом території.

10.2. Забезпечити встановлення паркану по периметру території комунального ринку.

10.3. Встановити контейнери для сміття та заключити договір з КП «Овруч» на вивезення сміття.

10.4. Забезпечити з 1 червня 2017 року діяльність  комунального ринку.

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити подальше виконання заходів, затверджених рішеннями виконавчого комітету № 19 від 24.02.2017 року «Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою території м. Овруч та оголошення весняного місячника з благоустрою» та №39 від 30.03.2017 року.

 

Міський голова                                                                                          І.Я. Коруд

В.о. Першого заступника міського голови                               С.П. Жук

Керуюча справами                                                                 М.І. Савченко

Начальник юридичного відділу                                              О.В.Муліванцев  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *