Проект рішення “Про інвентаризацію доріг, площ, кладовищ комунальної власності територіальної громади м. Овруч”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять восьма  сесія                                            VІІ  скликання

від  19 травня 2017 року     №

Про інвентаризацію доріг, площ, кладовищ

комунальної власності територіальної громади м. Овруч

На виконання рішення виконкому № 46 від 30.03.2017 року з метою забезпечення належного стану по об’єктах благоустрою, своєчасного проведення робіт з ремонту доріг, площ, мереж освітлення та інших об’єктів  проведено інвентаризацію доріг та площ в м. Овруч , на підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій міської ради від _____________2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Враховуючи дані інвентаризації (додаток №1) КП «Овруч» Овруцької міської ради прийняти в господарське відання та на баланс майно комунальної власності територіальної громади м.Овруч, що зазначене в додатку №1 до даного Рішення .
  1. Директору КП «Овруч» Овруцької міської ради забезпечити контроль за внесенням змін до реєстрів бухгалтерського обліку в комунальному підприємстві .
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Дяченка А.М., заступника міського голови- начальника фінансово- економічного відділу Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *