Підприємство активно готується до зустрічі Великодня…

Підприємство активно готується до зустрічі Великодня. Так як і раніше активно проводяться роботи з покращення житлових умов мешканців багатоповерхових будинків.

На сам перед, для підняття святкового настрою нашим підприємством проводилися роботи по побілці дерев та бордюр на прибудинкової території міста, також працівниками підприємства були побілені стовбці і дерева по вул. Гетьмана Виговського та Київська.

Завершаються роботи по обрізанню дерев. Обрізані дерева по вул. Гетьмана Виговського 44, Б.Хмельницького 70 та провулка Стадіонного 3.Також працівниками було вивезено гілля по вул. Київській 78а, пров. Стадіонному 3, Б.Хмельницького 70.

Проводяться ремонтні роботи під’їздів  згідно черги, що сформована за заявками мешканців багатоквартирних будинків. Відремонтовано №4 під’їзд по вул. Героїв Майдану 48а,  та розпочато ремонт №1 під’їзду по провулку Стадіонному.

По вул. Київській 70а було вкопано стійку для вибивання килимів та встановлено столик і лавочку для сидіння. Також лавочка була влаштована на вул. Київській 12 де також було відремонтовано вікно у під’їзді.

По заявкам мешканців було прочищено ДВК (димо-вентиляційний канал)  по вул. Героїв Майдану 64, Київська 10, 28 та Гетьмана Виговського 68.

Закінчили ремонтні роботи покрівлі над першим  під’їздом по вулиці Відродження 27.

Частково було замінено каналізаційну трубу в підвальному приміщенні по вул. Т.Шевченка 42.

Майже щодня надходять  заявки стосовно прочищення  внутріщньобудинкових каналізаційних стояків. Виконувалися заявки   по вул. Київській 72, Т.Шевченка 42 та Т.Шевченка 102.

Також у місті проводиться робота з планового ремонту щитових (ВРЩ). Такі роботи пройшли в буд. Героїв Майдану 55, де було замінено ввідний кабель в  будинок, а по вул. Древлянській 1 встановлено  центральний будинковий автоматичний електровимикач.

Нарешті закінчилися роботи по влаштуванню ливнеприймального колодязя в місцях підтоплення ливневими водами біля будинку Т.Шевченка 98/11. Протяжність липневої каналізації становить 46 метрів, це найбільша з усіх раніше встановлених. Для її влаштування було задіяно 9 працівники, які працювали протягом 6 днів.   Роботи тягнулися більше неділі у зв’язку з не тільки великою протяжністю, ай  з великою кількістю підземних електропровідних кабелів. За час копання траншеї  їхня кількість збільшилась до 11  кабелів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *