На базі КП «Комунальник» працює мобільний сервісний центр

На базі КП «Комунальник» працює мобільний сервісний центр кожний другий та четвертий четвер місяця з 10-00 до 17-00 год.
Послуги, що надаються мобільним сервісним центром:
– Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД з видачою свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачою облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
– Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва з видачою свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачою облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
– Реєстрація, перереєстрація мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД з вдачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачою облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
– Реєстрації, перереєстрації мототранспорту, причепів іноземного виробництва з видачою свідоцтва про реєстрацію номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачою облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.
– Реєстрація, перереєстрація мопедів з видачою свідоцтва про реєстрацію та номерного знака, зняття з обліку транспортного засобу з видачою облікової картки та номерного знаку для разових поїздок.
– Видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв’язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа.
– Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом.
– Зняття з обліку в зв’язку з вибраковкою.
– Заміна посвідчення водія.
– Видача міжнародного посвідчення водія.
– Прийняття запиту від фізичних осіб на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Шановні громадяни, за отриманням послуг мобільного сервісного центру, просимо звертатися в КП «Комунальник» за адресою: вул. І. Франка, 5а, приймальна (тел: 4-20-18).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=