Комунальне підприємство «Водоканал» звертається до населення…

Комунальне підприємство «Водоканал» звертається до населення, споживачів послуг з водопостачання і водовідведення з проханням фіксувати щомісячно покази лічильників води станом на 01 число і передавати покази  з 01 по 04 число включно кожного місяця, що настає за розрахунковим за телефоном : 4-23-93

Для прикладу : Якщо споживач зафіксує покази лічильника за березень на 31.03.2017р. і передасть ці покази КП «Водоканал»  з 01 по 04 квітня 2017року, то такий споживач гарантовано отримає рахунок за березень за фактично використані обсяги водопостачання. Якщо споживач передасть покази після 04 квітня, то такі покази будуть внесені в рахунок за квітень.

Оплату за спожиті послуги водопостачання та водовідведення споживачі( зг.п.5.1 Договору про надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення) вносять не пізніше 25 числа місяця,  що настає за розрахунковим.

Просимо вчасно знімати покази лічильників та їх передавати, та вчасно розраховуватися за спожиті послуги.

Адміністрація КП «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області

 

1 відгук

  1. сказав:

    На даний телефон дозвонитись дуже важко.Пропоную виділити окрему лінію для передачі показів лічильника використаної води так як телефон 42393 задіяний також для інших служб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *