Комунальним підприємством «Гарне місто» активно проводяться ремонтні роботи в під’їздах, та роботи по енергозбереженні і благоустрою багатоквартирних будинків.

Відремонтований під’їзди  в будинках по вул. Древлянська 12, та Київській 70а під 4,

Малярами підприємства проводиться побілка стін та стелі й фарбування панелей під’їздів, поштовий ящиків та вхідних дверей.
Далі планується  провести ремонтні роботи згідно черги, що сформована за заявками мешканців багатоквартирних будинків. Більш детальну інформацію про перебіг черги можна дізнатись в КП «Гарне місто» за адресою: вул. Франка 5а.

Також у місті Овруч активно проводиться робота з енергозбереження. Електриками підприємства було встановлено  лічильники активної         електроенергії, та автовимикачі  по будинках Древлянська 1, 12. По древлянській 12 також були встановлені світлодіодні світильники.

По вул. Б.Хмельницького проводилися роботи по влаштуванню ливнеприймальних колодязів в місцях підтоплення ливневими водами – по вул. Відродження 29, Б.Хмельницького 62 та Древлянська 1. Після влаштування ливнеприймального колодязя між вул. Древлянській 1, і Г.Майдану 55 та вул. Б.Хмельницького 62, було прийнято рішення додатково висипати місця скупчення води щебеневою суміщу для остаточного вирішення питання підтоплення будинку. По вул. Б.Хмельницького 62 встановлено стійки для білизни. Між будинками Б.Хмельницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *