Рішення №54 від 23 грудня 2015 року “Про встановлення обмеження по висоті для проїзду великогабаритного автотранспорту по місту”

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирська область

Р І Ш Е Н Н Я

Третя сесія                                                                                              VII скликання

Від 23 грудня 2015 року       № 54

Про встановлення обмеження по висоті

для проїзду великогабаритного автотранспорту по місту

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» з метою зменшення соціальної напруги в результаті руху вулицями міста великовагового автотранспорту і нанесення значної шкоди інфраструктурі міста та майну, безпеки життя і здоров’я громадян, враховуючи пропозиції спільного засідання постійних комісій з питань бюджету,  комунальної власності та залучення інвестицій та з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Комунальному підприємству КП «Комунальник» (Закусило С.І.) встановити обмеження по висоті у вигляді натяжних банерів:
  • на початку вулиці Радянської та перехресті вулиць Радянська – Сабурова;
  • на перехресті вулиць Б. Хмельницького – Сабурова;
  • по вулиці Сабурова 21, біля кафе «Неаполь»;
  • по вулиці Металістів 10, біля кафе «Зелений Сад».
  1. Клопотати перед Службою автомобільних доріг та ДП «Житомирський облавтодор» про придбання та встановлення відповідних заборонних знаків (3.18 Рух транспортних засобів, висота яких перевищує … м, заборонено)
  2. Виконкому міської ради звернутися для отримання дозволу на встановлення обмеження по висоті у Службу автомобільних доріг в Житомирській області, Житомирський облавтодор та Управління Укртрансінспекції у Житомирській області.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

 

Міський голова                                                                                       І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *