Рішення № 99 від 27 січня 2016 року “Про затвердження комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території м. Овруч від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята сесія                                                                          VІІ  скликання

від  27 січня 2016 року                  № 99

Про затвердження комплексної Програми
забезпечення пожежної та техногенної безпеки,
захисту населення і території м. Овруч

від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 року №5403-VI, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій міської ради та з метою посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки на території міста, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. 1. Затвердити комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території м. Овруч від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки (додається).
  1. Заступнику міського голови Зубрійчук Т.І. та постійній комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій на наступні роки передбачити видатки на виконання заходів вищевказаної програми.
  1. Зняти з контролю рішення міської ради від 07.12.2009 № 272 «Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки об’єктів, розташованих на території м. Овруча на період 2010-2015 років».
  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування та першого заступника міського голови Дяченка А.М.

 

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *