Рішення №136 від 27 січня 2016 року “Про розгляд звернення директора ТОВ «Алмаз – лото» про встановлення розпорядку роботи пунктів розповсюдження державної лотереї по вул. Сабурова, 66 та по вул. Радянській, 39/11”

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                 VII скликання

Від 27 січня 2016 року              № 136


Про розгляд звернення директора ТОВ «Алмаз – лото»
про встановлення розпорядку роботи пунктів
розповсюдження державної лотереї

по вул. Сабурова, 66 та по вул. Радянській, 39/11

Розглянувши звернення директора ТОВ «Алмаз – лото» про встановлення розпорядку роботи пунктів розповсюдження державних лотерей по вул. Сабурова, 66 та по вул. Радянській, 39/11, враховуючи те, що пункти розміщенні в приміщеннях закладів торгівлі, які мають погоджені графіки роботи, а також те, що пункти розміщенні в місцях безпосередньої близькості до навчальних закладів і авто та залізничної станції, а також виявлену обставину, що договір оренди приміщення по вул. Сабурова, 66 заключено із особою, яка на даний час не має правовстановлюючих документів на приміщення, беручи до уваги статтю 3 Конституції України в якій визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Враховуючи складну ситуацію, яка на сьогоднішній день склалася у країні та для забезпечення громадської безпеки та тиші громадян міста, керуючись, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити у встановленні розпорядку роботи пунктів розповсюдження державної лотереї по вул. Сабурова, 66 та по вул. Радянській, 39/11.
  1. Підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо правомірності роботи таких пунктів розповсюджень державних лотерей.

Міський голова                                                                                      І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *