Рішення №134 від 27 січня 2016 року “Про затвердження порядку та нормативу відрахувань до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності міста Овруч на 2016 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята  сесія                                                                                VІІ  скликання

Від 27 січня 2016 року               № 134

Про затвердження порядку та нормативу
відрахувань до місцевого бюджету частини
чистого прибутку (доходу) підприємствами,
що належать до   комунальної  власності

міста Овруч на 2016 рік

З метою поповнення доходної частини місцевого бюджету, затвердження порядку та нормативу відрахувань частини прибутку (доходу), отриманого за результатами господарської діяльності в 2016 році підприємствами, що належать до комунальної власності міста Овруч, керуючись п. 12.3 ст. 12  Податкового кодексу України, п. 9 ст. 69 Бюджетного кодексу України, пп. 29 ч. 1 ст. 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської  ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) для підприємств комунальної власності міста Овруч, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету (додається).
  2. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2016 року.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд

 

ДОДАТОК

до рішення 5-ої сесії міської ради

VІІ скликання

від 27 січня 2016 року № 134

ПОРЯДОК
та норматив відрахування в 2016 році частини прибутку (доходу)
для підприємств комунальної власності міста Овруч,

 яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету

  1. Даний Порядок і норматив регламентують здійснення відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, за результатами фінансово-господарської діяльності.
  1. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності провадяться комунальними підприємствами у розмірі 7 (сім)% чистого прибутку (доходу).
  1. Підприємства комунальної власності здійснюють відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.
  1. Частина чистого прибутку (доходу), що відраховується до місцевого бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та розмірів відрахувань чистого прибутку (доходу), зазначених у п. 2 цього Порядку.
  1. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до місцевого бюджету, визначається комунальними підприємствами відповідно до форми розрахунку, встановленої державною податковою інспекцією, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) подається до органу державної податкової служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток.
  1. Сплачена підприємствами комунальної власності відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується до загального фонду місцевого бюджету.

 

Секретар ради                                                                            М.В. Чичирко  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *