Рішення №110 від 27 січня 2016 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Овруч водопровідних та каналізаційних мереж”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята  сесія                                                                                               VІІ  скликання

від  27 січня  2016 року   №  110

Про прийняття в комунальну  власність
територіальної громади м. Овруч водопровідних

та каналізаційних мереж

 

Розглянувши декларацію про готовність до експлуатації об’єкта будівництва, зареєстрованого Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області від 21.12.2015 року № ЖТ 141153520306, керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування і з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади м. Овруч водопровідні та каналізаційні мережі по вул. Саперній, вул. М.Никончука та вул. Сабурова у м. Овруч.
  1. Передати даний об’єкт в оперативне управління комунальному підприємству «Комунальник» Овруцької міської ради (Латашу О.А.).

 

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *