Рішення №801 від 24 березня 2017 року “Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Овруч, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом у 2017 році”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п’ята позачергова сесія                                                          VІІ  скликання

Від  24 березня 2017 року            № 801

Про внесення змін до переліку об’єктів
комунальної власності територіальної громади м. Овруч,
що підлягають приватизації шляхом викупу та

за конкурсом у 2017 році

Відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій від 24.03.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення 23 сесії VIІ скликання від 31.01.2017 року № 686 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Овруч, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом» (далі – Рішення):
    • Пункт 2.1. «2.1.Приміщення по вул. Б.Хмельницького,26/1 – викуп» Рішення виключити.
  1. Пункти 2.2, 2.3 вважати відповідно пунктами 2.3, 2.4.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансово-економічного відділу Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *