Рішення №798 від 24 березня 2017 року “Про співфінансування інвестиційних програм (проектів) з міського бюджету”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Двадцять п’ята позачергова сесія                                              VII скликання

Від  24 березня 2017 року           № 798

Про співфінансування інвестиційних

програм (проектів) з міського бюджету

Відповідно до підпункту 3 пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», беручи до уваги висновки постійних депутатських комісій міської ради від 24.03.2017 року, Овруцька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передбачити в міському бюджеті кошти на співфінансування інвестиційних програм (проектів), фінансування яких планується з державного фонду регіонального розвитку в розмірі 30 % від суми зведеного кошторисного розрахунку за виключенням проектних робіт та експертизи, а саме:

– 2332,871 тис. грн. по проекту «Реконструкція приміщення котельні під фізкультурно – оздоровчий комплекс по вулиці Гетьмана Виговського, 15 Б в м. Овруч»;

  1. Рішення сесії міської ради від 22 грудня 2016 року № 638 «Про співфінансування інвестиційних програм (проектів) з міського бюджету» вважати таким, що втратило чинність.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *