Рішення №796 від 24 березня 2017 року “Про співфінансування інвестиційних програм (проектів), які пропонуються на фінансування в 2017 році”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Двадцять п’ята позачергова сесія                                              VII скликання

Від 24 березня 2017 року          № 796

Про співфінансування інвестиційних програм  (проектів),

які пропонуються на фінансування в 2017 році

Відповідно до підпункту 3 пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 24.03.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передбачити в міському бюджеті кошти на співфінансування інвестиційних програм і проектів, фінансування яких планується з державного фонду регіонального розвитку в розмірі 10 % від суми зведеного кошторисного розрахунку за виключенням сум проектних робіт та експертизи, а саме:

–    1700,0 тис.грн. по проекту «Реконструкція та модернізація вуличного освітлення вулиць м. Овруч Житомирської області з метою раціонального використання електроенергії, зменшення енерговитрат».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради – начальника фінансово-економічного відділу Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                                 І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *