Пройшов районний етап конкурсу Дружин юних пожежних

Вчора в районному будинку культури пройшов районний етап конкурсу Дружин юних пожежних серед загальноосвітніх шкіл району. Цього року в конкурі прийняли участь сім команд: Листвинська ЗОШ, Покалівська ЗОШ, Ігнатпільська ЗОШ, Шоломківська ЗОШ, Феликофоснянська ЗОШ, Великохайчанська ЗОШ, Першотравнева ЗОШ.
Гасло конкурсу – «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!» Водночас біля районного будинку культури було проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», де учасники конкурсу мали змогу відчути себе рятувальниками та “загасити полум’я” зі спецтехніки.
Як зазначив міський голова, Іван Коруд, у своєму зверненні до присутніх, що основною метою цього заходу є саме – запобігання трагедіям та пропаганда здорового способу життя, і чудово, що саме діти ведуть профілактичну та роз’яснювальну роботу з цього приводу».
Конкурс супроводжувався виставкою техніки спеціального призначення, яку мали змогу оглянути всі бажаючі.
Отже, за результатами змагань, журі визначило переможців: І місце посіла Листвинська ЗОШ, друге – Покалівська ЗОШ, третє – Великохайчанська ЗОШ. Переможці отримали грамоти та грошову винагороду від міського голови Івана Коруда, також кожна команда отримала солодкий подарунок за участь у конкурсі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=