Закусило Олександр Володимирович

Народився Олександр 11.09.1984 року в м. Овруч Житомирської області.
У 2001 році закінчив Овруцьку ЗОШ № 4.
З дитинства хотів бути військовим. У 2003 році призваний Овруцьким РВК для подальшого проходження служби в в/ч А0139 за штатом строком на один місяць. Відслуживши строкову службу, він залишився командиром відділення у цьому військовому з’єднанні.
У 2005 році був звільнений у запас з лав ЗСУ. Тоді Олександр ще не знав, що його ім’я буде вписано золотими літерами в історію цього героїчного військового з’єднання.
У березні 2014 року Олександр Вікторович був призваний
по мобілізації до в/ч А0409.
8 серпня 2014 року в с. Маринівка, Шахтарського району Донецької області від вибухової хвилі, осколкового поранення, старший вогнеметник 30-ї окремої механізованої Новоград-Волинської бригади, солдат Закусило Олександр Вікторович загинув. Він був прикладом мужності та патріотизму. Його мужність та самовідданість у боротьбі за незалежність України назавжди залишиться в пам’яті овручан.
Перебував у списках зниклих безвісті. 4 вересня 2014 року пошуковцями місії «Евакуація – 200» (Чорний тюльпан) було знайдено тіло Олександра (з порушенням цілісності).
За даними ДНК тіло О.В. Закусила було упізнано серед похованих під Дніпропетровськом невідомих героїв АТО.
05.12.2015 року перепохований Олександр на
місцевому кладовищі в м. Овруч.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час проведення АТО, відзначений – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
В місті Овруч на фасаді будівлі ЗОШ № 4, де навчався Саша, йому відкрито меморіальну дошку.
Рішенням сімнадцятої сесії Овруцької міської ради сьомого скликання від 25 серпня 2016 року № 487 Закусилу Олександру Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста» (посмертно) та нагороджено рідних відзнакою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=