Проект рішення “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Овруч вуличних газопроводів”

Проект

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять четверта сесія                                                           VІІ  скликання

від 02 березня 2016 року         №_____

Про прийняття в комунальну власність
територіальної громади міста Овруч

вуличних газопроводів

З метою забезпечення стабільного та безперебійного газопостачання населення міста, розглянувши лист Овруцького відділення ПАТ «Житомиргаз» про прийняття в комунальну власність територіальної громади м.Овруч вуличних надземних та підземних газопроводів низького тиску, підземних газопроводів середнього тиску з подальшою передачею у господарське відання ЄГТС України на баланс ПАТ «Житомиргаз», керуючись ст.136 Господарського кодексу України, п.2, глави 1, розділу ІІІ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого  постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30 вересня 2015 року N 2494, ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади м.Овруч вуличні надземні та підземні сталеві газопроводи низького тиску, підземні газопроводи середнього тиску згідно з додатком №1 (додається).
  2. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Овруч – вуличні надземні та підземні сталеві газопроводи низького тиску, підземні газопроводи середнього тиску, в господарське відання ЄГТС України на баланс Публічному акціонерному товариству «Житомиргаз» безоплатно без передачі права власності для обслуговування та безаварійної експлуатації згідно акту прийому-передачі (додається).
  3. Надати дозвіл Овруцькому міському голові Коруду І.Я. на укладення договору на господарське відання складовими газорозподільної системи з Публічним акціонерним товариством «Житомиргаз»
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *