Рішення №155 від 26 лютого 2016 року “Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2016 року № 100 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2016 рік по м. Овручу»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія                                                                                                    VII скликання

Від 26 лютого 2016 року      № 155

Про внесення змін до рішення міської ради
від 27.01.2016 року № 100 «Про встановлення

місцевих податків та зборів на 2016 рік по м. Овручу»

Керуючись Законом України від 24.12.2015 № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» ст. 26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій  міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до п.4. рішення міської ради від 27.01.2016 року № 100 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік по м. Овручу», виклавши його в наступній редакції:
  1. Встановити ставки земельного податку:

4.1. За земельні ділянки, які розташовані в межах м. Овруча, встановлюється в розмірі 1,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

4.2. До 01.07.2016 року за земельні ділянки, які розташовані, в межах м. Овруча та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

4.3. За земельні ділянки, власники (користувачі) яких житлово – будівельні кооперативи, житлові кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, гаражні кооперативи, підприємства, установи, організації, які проводять реконструкцію майна під житло, автостанції, вокзали, та відомості про які внесені до Державного земельного кадастру встановлюється в розмірі 0,5 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

4.4. З 01.07.2016 року за земельні ділянки, відомості про які внесені до Державного земельного кадастру, які розташовані в межах м. Овруча, та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

4.5. З 01.07.2016 року за земельні ділянки, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, які розташовані в межах м. Овруча, та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 3,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

4.6. Свідченням про внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру є витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, виданий державним кадастровим реєстратором або нотаріусом.

  1. Внести зміни до п.5 Положення „Про порядок обчислення та сплату земельного податку” (додаток № 5), затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року № 100 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2016 рік по м.Овручу», виклавши його в наступній редакції:
  1. Ставки земельного податку за земельні ділянки які розташовані в межах м. Овруча:

5.1. За земельні ділянки, які розташовані в межах м. Овруча, встановлюється в розмірі 1,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

5.2. До 01.07.2016 року за земельні ділянки, які розташовані, в межах м. Овруча та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 1,5  відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

5.3. За земельні ділянки, власники (користувачі) яких житлово – будівельні кооперативи, житлові кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, гаражні кооперативи, підприємства, установи, організації, які проводять реконструкцію майна під житло, автостанції, вокзали, та відомості про які внесені до Державного земельного кадастру встановлюється в розмірі 0,5 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

5.4. З 01.07.2016 року за земельні ділянки, відомості про які внесені до Державного земельного кадастру, які розташовані в межах м. Овруча, та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

5.5. З 01.07.2016 року за земельні ділянки, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, які розташовані в межах м. Овруча, та перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 3,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

5.6. Свідченням про внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру є витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, виданий державним кадастровим реєстратором або нотаріусом.

  1. Дане рішення підлягає оприлюдненню згідно чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, заступника міського голови Зубрійчук Т.І., завідуючу фінансово – економічного відділу Рибинську Н.М.

 

Міський голова                                                                                      І.Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *