Овруцький районний відділ з питань пробації

У зв’язку із прийняттям Закону  України «Про пробацію» від 05.02.2015 року та винесенням Постанови Кабінетом Міністрів України від 18 травня 2016 року № 348 «Про ліквідацію територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби та утворення територіальних органів Міністерства юстиції», 30.12.2016 року територіальні органи управління Державної пенітенціарної служби України були ліквідовані та утворені міжрегіональні органи Міністерства юстиції України. Тому повідомляємо, що з 01 січня 2017 року Овруцький районний відділ кримінально-виконавчої інспекції управління пенітенціарної служби України в Житомирській області перейменовано на Овруцький районний відділ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Пробація відноситься до процесу виконання в суспільстві покарань і заходів, передбачених законом і призначених правопорушникові. Вона включає широке коло дій та заходів виховного впливу, таких як нагляд, контроль і надання допомоги, метою яких є залучення засудженого до громадського життя, а також забезпечення безпеки суспільства.

Головна ідея застосування пробаційних програм та заходів полягає в тому, що вони дозволяють залишити правопорушників у контакті зі всіма чинними механізмами соціального контролю у суспільстві, надаючи можливість особі реінтегруватись до соціального життя, що є більш ефективним, ніж після перебування особи у місцях позбавлення волі.

Основоположними завданнями Овруцького районного відділу з питань пробації є: здійснення наглядових та соціально-виховних заходів щодо засуджених до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, осіб, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів.

Овруцький районний відділ з питань пробації, який  розташований за адресою:  м. Овруч, вул. Богдана Хмельницького , 42,  запрошує до співпраці державні, громадські, волонтерські та релігійні організації для проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених, та запобіганню вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Штатна чисельність Овруцького РВ з питань пробації складає 6 співробітників.

Начальник Овруцького РВ з питань пробації

Віталій Кобилинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=