В Овручі працює інспекція з благоустрою міста

В Овручі працює інспекція з благоустрою міста, яка керується рішенням, затвердженим 5-ю сесією VII скликання Овруцької міської ради від 27.01.2016 року № 97 «Про затверджені Правила благоустрою території м. Овруч».
За період 2017 року інспекцією з благоустрою були проведені наступні роботи:
– проводились рейди та перевірки, велась роз’яснювальна робота серед населення щодо стану благоустрою, прибирання територій за якими закріплені установи, підприємства, організації різної форми власності, зберігання будівельних матеріалів за межами ділянок. (Вулиці Тараса Шевченка, Героїв Майдану, Івана Богуна, Київська, Набережна, Шолом Алейхема, Гетьмана Виговського, Озерна, Богдана Хмельницького, Відродження, Шкільна).
За січень місяць 2017 року було складено та подано на розгляд адмінкомісії Овруцької міської ради 7 протоколів за ст.152 КУАП, 1 із них надіслано за належністю, 1- усне зауваження, 3 – накладено штрафи на загальну суму 1530 грн..
25.01.2017 роздано під підпис 29 попереджень по приватним підприємцям за недотримання правил благоустрою, а саме захаращення та несвоєчасне прибирання території від снігу та криги:
– ФОП Невмержицький С.І.;
– Директору територіального центру Кравчуку Р.Ф.;
– ФОП Левковець Н.П.;
– ФОП Андрєєва С.П.;
– ФОП Бойцова Т.М.;
– ФОП Снєгірьова Н.М.;
– ФОП Прокоф’єва А.Е.;
– ФОП Овадчук О.О.;
– ФОП Ніколайчук О.П.;
– ФОП Іскра М.М.;
– ФОП Пронькова Н.І.;
– ПрАТ «Овручанка» Левківська Г.І.;
– ФОП Данільченко І.М.;
– ФОП Шваб С.Є.;
– ФОП Ткачук Л.В.;
– Начальнику ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» Шкабури О.П.
– ФОП Дмитриєва О.М.;
– ФОП Ковтун Ю.М.;
– ФОП Гетьманова М.В.;
– ФОП Лазарєв І.В.;
– ФОП Хмельник В.І.;
– ФОП Завадський С.В.;
– ФОП Сарнавська Л.Я.;
– ФОП Вакульчук Т.В.;
– ФОП Майсієнко С.М.;
– ФОП Бурак А.В.;
– ФОП Верховлюк Ю.М.;
– ФОП Прищенко Ф.А.;
26.01.2017 надано попередження приватним підприємцям, які ухиляються від укладання договорів на вивезення і утилізацію твердих побутових відходів з КП «Овруч», а саме:
– ПП Духновський С.М., магазин «Смак» (договір заключили);
– ПП Федоренко Л.І., магазини «Любава» (договір заключили);
– ФОП Волосюк О.І., магазин «Прем’єра» (договір заключили);
– ПП Гаращук Л.В., магазини «Лідер», «Секондхенд» (договір заключили);
– ПП Невмержицький О.М., магазини «Ласощі», «Арабіка» (договір заключили);
– ФОП Невмержицька Г.М., магазин «Візит №2» (договір заключили).
31.01.2017 року проведено роз’яснювальні роботи за участю старшого дільничного офіцера, старшого лейтенанта поліції Овруцького ВП ТУНП в Житомирській області Бурикіним П.С. із кафе “Космос” та магазином «АТБ» де виявлено порушення в утриманні території та забезпеченні належного санітарного стану, а саме захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового сміття (пляшки, пакети та інше) та відходів виробництва. В наслідок чого порушення було усунено 01.02.2017 року.
01.02.2017 року було здійснено рейди по вулицях міста із представниками Овруцького ВП ТУНП в Житомирській області по розклеюванню оголошень у не відведений для цього місцях та складено адмінпротокол на Іващенко Г.О.
02.02.2017 року складено адмінпротокол на Гнучева М.С., по вулиці Озерна, порушення в утриманні територій та забезпеченні належного санітарного стану: захаращення та несвоєчасне прибирання території від деревини та інших залишків будматеріалів та надано іншим громадянам три попередження по вищевказаному правопорушенні.

Провідний спеціаліст Огородов Д.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=