Нарада з суб’єктами господарської діяльності різних форм власності та керівниками підприємств, установ, організацій

26 січня поточного року у районному Будинку культури відбулася нарада з суб’єктами господарської діяльності різних форм власності та керівниками підприємств, установ, організацій міста щодо питань які є актуальними на даний час – це збільшення розміру заробітної плати, сплата податків, підвищення цін на енергоресурси.

Розпочав нараду міський голова Коруд І.Я., який повідомив про результати виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку міста за 2016 рік та визначив пріоритети діяльності на 2017 рік.

Після цього слово мала Бойцова Т.М. – голова спілки приватних підприємців, відмітила, що на сьогоднішній день, для бізнесу створені не дуже сприятливі умови для розвитку. Причина цьому це підвищення ставок податків, виплата заробітної плати найманим працівникам, яка на сьогодні складає 3200 грн., підвищення цін на енергоресурси.

Поставила питання, щоб письмово звернутися до Верховної Ради України з питаннями щодо диференціації податків, відповідно до територій населених пунктів.

На численні запитання приватних підприємців надали відповіді керівники установ міста.

Було доведено інформацію щодо внесених змін до Податкового кодексу України та повідомлено про ставки податків та суми, враховуючи збільшення мінімальної заробітної плати.

В ході зустрічі було визначено ініціативну групу, яка буде відстоювати питання підняті підприємцями на даному зібранні та готувати письмове звернення до Кабінету Міністрів України та профільного комітету Верховної Ради України. До неї запропоновано включити наступних субєктів господарської діяльності: Бойцову Т.М., Гамрецьку Л.Й., Васькевича С.М., Ніколайчука О.П., Кравчука О.В.

А також в ході зустрічі було розглянуто і ряд інших питань, які стосувалися роботи комунальних підприємств, цілодобової торгівлі та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=