Проект рішення виконкому міської ради “Про визначення на 2017 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб.”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.01.2017 року           № _____

Про визначення на 2017 рік підприємства
та видів громадських робіт для засуджених

і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб.

Розглянувши лист Овруцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції від 03.01.2017 року № 2 про визначення на 2017 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб, згідно ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 36 ч.5 Кримінально-виконавчого кодексу України, ст. 56 Кримінального кодексу України, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Визначити комунальне підприємство „Овруч” Овруцької міської ради (директор Дуб А.І.) підприємством, де у 2017 році будуть відбувати покарання у вигляді громадських робіт засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності особи, а саме:

– цех „Саночистка” КП „Овруч” Овруцької міської ради (майстер Германчук В.М.) із виконанням обов’язків по проведенню інструктажів з техніки безпеки, здійсненню контролю за виконанням громадських робіт та обліку робочого часу.

  1. Визначити на 2017 рік наступні види громадських робіт для відбуття покарання засудженими та притягнутими до адміністративної відповідальності особами:

– благоустрій вулиць, парків, скверів та кладовищ міста Овруча.

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 20.01.2016 року № 9 „Про визначення на 2016 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб.”

 

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=