Розпорядження № 9 від 16.01.2017 року “Про підготовку та проведення у місті заходів з нагоди Дня Соборності України.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Овруцького міського голови

від  16.01.2017 року                № 9

Про підготовку та проведення у місті заходів

з нагоди Дня Соборності України.

З нагоди 98-ї річниці проголошення , з метою підготовки та проведення у місті заходів, з нагоди Дня Соборності України, подальшої консолідації громадськості навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу:

  1. Провести мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та пам’ятних знаків загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

22.01.2017 року о 12.30 год. Міська рада.

  1. Запросити старшокласників загальноосвітніх шкіл міста, Овруцької гімназії та учнів Овруцького ліцею долучитися до участі у акції «Ланцюг єдності»

22.01.2017 року о 12.00 год. перехрестя вулиь Т.Шевченка та І.Франка.

  1. КП „Овруч” Овруцької міської ради (директор Дуб А.І.) здійснити саночистку і благоустрій території у сквері біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

До 20.01.2017 року. КП «Овруч»

  1. Просити керівників ЗОШ міста, Овруцького ліцею, позашкільних закладів провести тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України за темами: “Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, „Історичне значення Акту Злуки українських земель”, „Моя Україна – єдина і неподільна”.

До 20.01.2017 року.

  1. Просити керівників Овруцької районної та міської бібліотек підготувати тематичні полиці з історії національно-визвольного руху в Україні, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України.

До 20.01.2017 року.

  1. Просити Овуцьку єпархію провести 22 січня 2017 року молебні за єдність та процвітання незалежної України.

22.01.2017 року.

  1. Просити Овуцьке відділення Коростенського відділу Національній поліції України в Житомирській області вжити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів із відзначення Дня Соборності України.

22.01.2017 року.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Заступник міського голови                                                            Н.М. Рибинська  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *