Шановні жителі міста, прошу з розумінням віднестися до раціонального споживання електроенергії.

Одним із елементів благоустрою нашого міста є вуличне освітлення. На сьогодні  загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення складає 54 км, кількість світоточок 763 шт. Всього освітлення здійснюється по 94 вулицях міста. У грудні 2016 року вартість електроенергії за кВт/год. без ПДВ складала – 1,1819 грн. У січні 2017 року, відповідно до постанови НКРЕКП від 23.12.2016 року № 2358 затверджено нові роздрібні ціни за споживання електроенергії для всіх споживачів, крім населення, комунально – побутових потреб релігійних організацій і ця ціна за кВт/год. без ПДВ складає 2,0290 грн., а відповідно з ПДВ 2,4348 грн.

Так у грудні 2016 року на вуличне освітлення було спожито 22973 кВт електроенергії, що в ціновому вираженні складає 33514 грн.

По житловому фонду на освітлення місць загального користування, підвальних приміщень, освітлення прибудинкових територій було спожито 32210 кВт на суму 41550 грн. 55 коп.

Як бачимо, що навіть при такому ж споживанні електроенергії в січні місяці ціна за її використання збільшиться майже у два рази.

Шановні жителі міста, прошу з розумінням віднестися до раціонального споживання електроенергії. Не будьте байдужими, перевіряйте чи виключено світло у підвальних приміщеннях, чи не горить воно попросту на сходових клітках. До прикладу, у житловому фонді по вул. Київській, Героїв Майдану та ін. нерідко о 9 ранку можна побачити як горить освітлення на під’їздах, а в підвальних приміщення світло може горіти цілодобово.

З метою економії бюджетних коштів, у нічний час, по місту також буде періодично відключатись електроенергія.

Так як ми економимо свої власні кошти, давайте будемо економити і наші спільні.

Міський голова                                                                    Іван Коруд

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=