Христос народився! Славімо його! Перший фестиваль «Овруччина колядує»!

Христос народився! Славімо його!
На Різдво в місті було святково! Не стали на заваді навіть січневі морози. 7 січня Овручан приїхав привітати з сольним концертом ансамбль національного обряду «Родослав» з міста Житомира, який своїми колядками та запальними танцями зібрав майже повний зал гостей районного будинку культури! Воно й не дивно, адже було на що подивитись та послухати!
8 січня 2017 року відбувся перший фестиваль «Овруччина колядує». 39 колективів подали заявку на участь з різних куточків нашого району. Приїхавши на Різдво до бабусі дівчинка зі Львова також виявила бажання прийняти участь у фестивалі та заспівала свою колядку.
Кожен колектив був неповторним – стилізоване вбрання, мова колядки, текст та виконання вражали своїм різноманіттям.
Виконком Овруцької міської ради висловлює щиру подяку всім головам сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій міста, району, керівникам будинків культури та аматорських колективів, всім небайдужим, хто прийняв участь в започаткуванні фестивалю. Окрема подяка – працівникам Овруцького будинку культури, які безпосередньо працювали над підготовкою та організацією «Овруччина колядує».
Не залишив без уваги захід народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков, який приїхав привітати Овручан та гостей міста з різдвяними й новорічними святами.
Варто зазначити, що візит народного депутата розпочався з подяки мешканців вулиць Ручейної, Карпинського за допомогу в будуванні гідроспоруд, адже на протязі багатьох років роботи не проводились і мешканці будинків восени та навесні постійно потерпали від підтоплень. Велику роль у реалізації зазначеного проекту відіграв екс-голова Житомирської ОДА Сергій Олександрович Машковський та голова Житомирської ОДА Гундич Ігор Петрович, які допомагали коштами.
Великий обсяг робіт здійснений підприємствами «ПМК-157», керівник – В.Ф. Невмержицький, КП «Комунальник», О.А. Латаш,  ПрАТ «Товкачівський ГЗК» керівник – В.П. Савчук та ДП «Овруцьке лісове господарство» – керівник Гулько С.Д. Щиро дякуємо за проведені якісні та кваліфіковані роботи.
Окремі слова вдячності висловлюємо керівникам ДП «Овруцький спец лісгосп» Шевчуку О.І. та ДП «Словечанське лісове господарство» Павлушенку О.Д. за надання транспорту для підвозу до міста учасників фестивалю.
Народне дійство тривало протягом 7-ми годин та закінчилось близько 17-ї години вечора. Прийнявши колегіальне рішення, журі оголосило результати:
В номінації «Кращий вертеп»:
І місце – Листвинський дитячий фольклорний колектив «Полісяночка» – нагорода 3000 грн
ІІ місце – Хоровий колектив «Сварожичі» с. Словечно – нагорода  2000 грн
ІІІ місце – Молодший ансамбль Овруцької дитячої музичної школи – нагорода – 1000 грн.
В номінації «Краща колядка»:
І місце – Гурт колядників «Дивоспів» с. Тхорин» – нагорода 3000 грн
ІІ місце – Жіночий ансамбль с. В. Мошки – нагорода 2000 грн
ІІІ місце  –  Старший ансамбль Овруцької дитячої музичної школи – нагорода 1000 грн.
Маємо надію, що відродження традицій проведення ярмарок та фестивалів набере обертів й наступного року бажаючих прийняти участь значно побільшає! Чекаємо на ваші пропозиції та бачення в організації та проведенні заходу в наступному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=