З Новим роком, шановні захисники! З Різдвом Христовим! Чекаємо на вас вдома! Здоровими та неушкодженими!

«З Новим роком, дорогі захисники!» Саме для того, щоб промовити ці слова та передати необхідну допомогу, 29-31 грудня 2016 року міський голова Іван Коруд разом з секретарем міської ради Максимом Чичирко, директором КП «Комунальний ринок» Русланом Салючком, депутатом міської ради Петром Левківським, головою ГО «Древляни» Олексієм Можаровським, завідувачкою клубом с. Словечне Вірою Воробей відвідали військову частину, яка дислокується поряд міста Авдіївка, що поряд з Донецьким аеропортом.

         Делегація привезла в дарунок воїнам запчастини до автотранспорту, засобі гігієни, ліки, продукти харчування та ін., за що висловлюємо безмежну вдячність В.П. Куліш (Овруцький хлібозавод) – за виготовлення спеціально для військових святкового печива, пряників та інших смаколиків; О.І. Шевчуку (Овруцький спец лісгосп), С.Д. Гульку (Овруцьке лісове господарство), Ю.П. Макарчуку (Словечанський лісгосп АПК) – за надання автозапчастин для транспортних засобів батальйону; А.І. Залізку (Приватний підприємець), І.В. Кравчуку (Приватний підприємець) за наданий транспорт та продукти харчування.

         Міський голова привітав всіх військовослужбовців – патріотів з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим. Побажав, щоб цей рік, нарешті, став мирним і щоб кожен військовий повернувся додому до своїх родин цілим та неушкодженим!

         На передових позиціях батальйону, в бліндажу, Олексій Можаровський та Віра Воробей дали невеличкий святковий концерт, створивши атмосферу свята, який бійці слухали з великим задоволенням!

         Між керівництвом військової частини та міською радою з’явилась домовленість про подальшу співпрацю та посильну допомогу частині від громади Овруча.

         Виявилось, що в військовій частині захищає Україну наш земляк Олександр Урсу, який мешкає в с. Черепин. Олександр зрадів зустрічі з земляками – було зроблено фото на згадку. Воїн особисто звернувся до міського голови з проханням передати фото матусі, що чекає його повернення додому та переказати, що з ним все добре.

         2 січня 2017 року Іван Коруд відвідав родину Урсу в селі Черепин, передав фото з сином пані Тетяни та невеличкі новорічні подарунки й подякував матері за гідне виховання сина – героя, захисника, воїна.

         Варто зазначити, що бійці з нетерпінням чекають на гостей! Приїзд волонтерів завжди надихає, піднімає бойовий дух та настрій! Всі приміщення, де перебувають наші захисники обклеєні дитячими листівками, малюнками, іграшками, адже, як сказав один з військових – «Дивлячись на малюнки ми розуміємо, що діти України потребують нашого захисту!»

         З Новим роком, шановні захисники! З Різдвом Христовим! Чекаємо на вас вдома! Здоровими та неушкодженими! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=