Свято Святого Миколая

Цього понеділка Світ зустрічав Святого Миколая. Не минув він і наше місто! В центрі дитячої та юнацької творчості відбулось свято для діток з обмеженими можливостями, багатодітних родин, сиріт, діток, батьки яких перебували в зоні проведення АТО та тих, хто був змушений покинути свої домівки з-за проведення воєнних дій на території Донецької та Луганської областей.
Міською радою подібний захід проводиться вдруге, адже в минулому році Святий Миколай також вітав Овручан зі святами в ЦДЮТ.
В гості завітав народний депутат України Володимир Арешонков, який подарував всім присутнім солодкі смаколики.
Житомирська філія міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля», з якою активно співпрацює міська рада, приїхали на свято з подарунками – солодощами, постільною білизною для малюків, посудом та іншими необхідними речами, які після свята міський голова Іван Коруд разом з представницею фонду Світланою Калістратовою розвезли по дитячим садочкам міста. Також, маленьких овручан привітав солодощами благодійний фонд Олени Тищенко.
Символічно, на Святого Миколая, коли всі чекають на диво, воно відбулось в центрі міста, де було встановлено і святково прибрано сцену та споруджено різдвяну шопку й о 16 години яскраво засвітила свої вогники 16-ти метрова красуня-ялинка – вбрана стараннями маленьких овручан, які другий рік поспіль приймають участь у новорічному конкурсі ялинкової іграшки «Сузір’я ялинкових прикрас». До речі, цього річ всіх учасників конкурсу міська рада відмітила подарунками! Перше місце посів Олександр Кудря, учень 6-го класу ЗОШ № 4 за що отримав сучасний планшет, друге – Юлія Гавловська, учениця 5-го класу ЗОШ № 3 в нагороду отримала смартфон, третє – Максим Кротюк, учень Великочернігівської ЗОШ, який виборов сенсорний телефон. Четверте місце розділили Крістіна Кабаченко, Денис Хоменко та Аліна Кудельська. За свої роботи вони отримали в подарунок флеш-карти. Всі інші учасники конкурсу були нагороджені навушниками та МП3 плеерами.
Отже, любі Овручани! Щиро вітаємо з наступаючими новорічними святами та чекаємо всіх на Різдво на фестивалі «Овруччина Колядує!», що відбудеться в нашому місті 8 січня 2017 року об 11-00 на центральній площі міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=