Проект рішення “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста без господарських нежитлових приміщень по вулиці Героїв Майдану,54в; Ващука,6; Прикордонна,44в у м. Овручі”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                                     VП скликання

Від 22 грудня  2016 року          №

Про прийняття в комунальну власність
територіальної громади міста без господарських
нежитлових приміщень по вулиці Героїв Майдану,54в;

Ващука,6; Прикордонна,44в у м. Овручі

Розглянувши акт обстеження приміщень від 25 листопада 2016 року про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста без господарських не житлових приміщень по вулиці Героїв Майдану,54в; Ващука,6; Прикордонна,44в у м. Овручі, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.137 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування від 21.12.2016 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акт обстеження приміщень від 25.11.2016 року з метою прийняття без господарських приміщень по вулиці Героїв Майдану,54в; Ващука,6; Прикордонна,44в, у м. Овручі (додаються), в комунальну власність територіальної громади міста Овруч Житомирської області.
  1. Забезпечити оформлення технічної документації та витягів з Державного реєстру речових прав на вище вказані об’єкти відповідно до вимог чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та першого заступника міського голови Дяченка А.М..

 

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *