Проект рішення виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території м. Овруч.”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.12. 2016 року                    №

Про хід виконання заходів з благоустрою

та поліпшення санітарного стану території м. Овруч.

На виконання рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 11.10.2016 року № 157 «Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч» в місті проводяться роботи по санітарній очистці та благоустрою. Основною метою є приведення в належний санітарний стан  інфраструктури міста, в тому числі узбіч доріг, вулиць, прибудинкових територій, територій підприємств, організацій і установ, парків, скверів, площ. Залучалися з районного центру зайнятості безробітні до оплачуваних громадських робіт з благоустрою міста. До дня визволення міста за участю колективів організацій,  підприємств установ різних форм власності, приватних підприємців, фізичних осіб було прибрано місця військових поховань, пам’ятники та пам’ятні знаки. За участю працівників виконавчого комітету Овруцької міської ради та комунальних підприємств проведено ряд суботників, під час яких були приведені до відповідного санітарного та естетичного стану центральні вулиці міста (в т.ч. вирубано чагарники, підрізано дерева, вивезено листя, та сміття), наведено порядок на прибудинкових та закріплених за підприємствами територіях, дитячих майданчиках, скверах, площах а саме виконувалися заходи із благоустрою та санітарного очищення парків, скверів та вулиць міста.

На численні звернення громадян КП «Овруч» замовлено об’ємні сміттєві урни та контейнери для збору ТПВ, паркові лавки для встановлення на вулицях міста та прибудинкових територіях.

З метою своєчасного та якісного підтримання у належному санітарному стані вулиць та площ міста проведено тендер на придбання універсального міні-навантажувача з бортовим поворотом моделі JCB-225HF для КП «Овруч». На виконання рішення виконкому міської ради ТОВ «Орхідея» проведено демонтаж палатки у Парку Пам’яті.

 Проводиться роз’яснювально-попереджувальна робота з мешканцями приватного житлового фонду щодо заборони утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, необхідності укладання договорів на вивезення ТПВ з обслуговуючим підприємством КП «Овруч», юридичними та фізичними особами-підприємцями.

Робота щодо підтримки належного санітарного стану в місті перебуває на постійному контролі керівництва виконавчого комітету Овруцької міської ради, силами виконкому проводяться рейди по виявленню недотримання правил благоустрою, даються приписи на усунення виявлених недоліків. На сьогоднішній день видано 7 приписів на усунення порушень правил благоустрою міста, складено 5 адміністративних протоколів.

Заплановані подальші роботи щодо благоустрою території м. Овруч, в які входять значні об’єми по видаленню аварійних дерев та санітарній обрізці дерев, своєчасна очистка від снігу доріг та тротуарів та посипання піскосумішшю, санітарній очистці місць загального відпочинку, вивіз ТПВ з приватного сектору.

У листопаді фахівцями Міжнародного благодійного фонду «Чотири лапи» у місті проведено роботу зі стерилізації та вакцинації безпритульних собак, загалом за 10 днів роботи організації було стерилізовано 114 тварин, за приблизними підрахунками спеціалістів в нашому місті останніх налічується близько 300-350, наразі їхню роботу продовжує КП «Гарне місто» , яке здійснює відлов безпритульних собак та доставляє їх у ветлікарню, де їм проводять стерилізацію, вакцинацію, кліпсують та випускають у місцях їх відлову.

Проведено поточний ремонт грунтових доріг по вул.О.Довженка, Братській, П.Ковжуна, генерала Кульчицького, Космонавтів, Північна, Миру, В.Богораза, Святої Покрови, Новогачищанська, до прибудинкового проїзду по вул. Б.Хмельницького, 70, 70А, до прибудинкового проїзду по провул. Стадіонному, 2, 4.

Закінчено роботи по «Реконструкції світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Т.Шевченка та Героїв Майдану з облаштуванням регульованих пішохідних переходів», нанесено дорожню розмітку та пішохідні переходи на центральних вулицях міста, закуплено дорожні знаки та планується їх встановлення на небезпечних ділянках вулиць міста.

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію першого заступника міського голови Дяченка А.М. про санітарний стан в м. Овруч прийняти до відома.
 1. Директору КП «Овруч» Овруцької міської ради Дубу А.І. :
 • Тримати в постійній готовності та своєчасно проводити ремонт снігоочисної техніки, здійснювати прочистку, підсипку доріг та тротуарів до 08.00 год.
 • Для кожної прибиральної техніки розробити маршрут очистки доріг і тротуарів в м. Овруч з метою економії пального.
 • Організувати підвіз посипного матеріалу двірникам для тих доріг, де є місця підвищеної небезпеки.
 • Створити резерв посипного матеріалу (піскосуміші) і розмістити на перехрестях та вулицях міста у спеціальних контейнерах.
 • Встановити постійний контроль за надходженням відходів на міське сміттєзвалище від підприємств, організацій, приватних структур та фізичних осіб. Визначити відповідальних осіб, які відповідатимуть за заключення договорів, як з фізичними, так і юридичними особами та своєчасну сплату.
 • Вести постійну роботу по заключеню договорів з громадянами та приватними підприємцями на вивіз твердих побутових відходів.
 • Закріпити у супровід за сміттєвозами двірника, для прибирання контейнерних майданчиків після завантаження сміття.
 1. Директору КП «Гарне місто» Грищуку П.А.:
 • Продовжувати роботу по відлову безпритульних собак з метою їх стерилізації ветеринарними лікарнями міста.
 • Закріпити територію по прибиранню міста за двірниками.
 • Закріпити двірника для супроводу за сміттєвозами, з метою прибирання контейнерних майданчиків після завантаження сміття.
 1. Про хід виконання даного рішення виконкому виконавцям інформувати до 15.01.2016 року.
 1. Зняти з контролю рішенням виконкому міської ради від 11.10.2016 року №157 «Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч».
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дяченка А.М..

 

Міський голова                                                                                     І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *