Рішення №278 від 23 травня 2016 року “Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради”

2016-05-03_214511У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята позачергова  сесія                                             VІІ скликання

від 23 травня 2016 року     № 278

Про затвердження Статуту
Комунального підприємства

«Овруч» Овруцької міської ради

З метою підвищення рівня надання житлово-комунальних послуг мешканцям міста Овруч, розглянувши Статут комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 55,56-58, 62-64, 78 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування, з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Статут Комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області (додається).
  1. Установити розмір статутного фонду (капіталу) Комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області у розмірі 5000,00 (П’ять тисяч) гривень.
  1. Директору КП «Овруч» здійснити відповідні організаційно-правові заходи, пов’язані зі створенням та реєстрацією комунального підприємства «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області.
  1. Виконкому Овруцької міської ради спільно з директором КП «Овруч» підготовити та подати на розгляд сесії Овруцької міської ради питання щодо закріплення за комунальним підприємством «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області на праві господарського відання майна, необхідного для здійснення ним статутної діяльності.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови-начальника відділу житлово-комунального господарства та реєстрації Зубрійчук Т.І. та постійну комісію міської ради з питань з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

 

Міський голова                                                                        І.Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *