Рішення № 267 від 29 квітня 2016 року “Про призначення Дрозда Є.І. на посаду директора комунального підприємства «Комунальний ринок» Овруцької міської ради Житомирської області”

2016-05-03_214511У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  позачергова сесія                                                                 VІІ скликання

від  29 квітня 2016 року      № 267

Про призначення Дрозда Є.І. на посаду
директора комунального підприємства
«Комунальний ринок» Овруцької міської ради

Житомирської області

Розглянувши заяву Дрозда Є.І. про призначення на посаду директора КП «Комунальний ринок» Овруцької міської ради Житомирської області, у відповідності до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Овруча, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням 35-ї сесії Овруцької міської ради V скликання від 18.06.2010 року № 137, керуючись ст.ст. 26, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Призначити Дрозда Євгенія Івановича на посаду директора комунального підприємства «Комунальний ринок» Овруцької міської ради Житомирської області з 04 травня 2016 року на умовах контракту з посадовим окладом у розмірі 3000,00 грн. (три тисячі гривень 00 копійок).

 

  1. Доручити Овруцькому міському голові Коруду І.Я укласти із Дроздом Є.І. контракт терміном на один рік відповідно до чинного законодавства.

 

 

Міський голова                                                                                І.Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *