Рішення № 385 від 22 липня 2016 року “Про звільнення заступника міського голови – начальника відділу житлово – комунального господарства та реєстрації виконкому Овруцької міської ради Зубрійчук Т.І. із займаної посади”

2016-05-03_214511У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятнадцята сесія                                                                    VІІ скликання

від  22 липня  2016 року       № 385

Про звільнення заступника міського голови –
начальника відділу житлово – комунального
господарства та реєстрації виконкому

Овруцької міської ради Зубрійчук Т.І. із займаної посади

Розглянувши звернення заступника міського голови – начальника відділу житлово-комунального господарства та реєстрації виконкому Овруцької міської ради Зубрійчук Т.І. про звільнення із займаної посади у зв’язку із виходом на пенсію, керуючись ст. 38 Кодексу законів про працю України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування від 19.07.2016 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звільнити 22 липня 2016 року Зубрійчук Тетяну Іванівну із займаної посади заступника міського голови – начальника відділу житлово-комунального господарства та реєстрації виконкому Овруцької міської ради у зв’язку із виходом на пенсію згідно ст. 38 Кодексу Законів про працю України.
  1. Провідному спеціалісту – бухгалтеру Ковальчук Л.І. провести повний розрахунок із Зубрійчук Т.І. по заробітній платі відповідно до чинного законодавства України.

 

Міський голова                                                                       І.Я. Коруд

 

Чичирко М.В. ________        Дяченко А.М. ________      Рибинська Н.М ________

Савченко М.І. ________      Горченко В.С. ________  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *