Екскурсія маленьких Овручан

Екскурсія до Києва

22 квітня 2016 року за підтримки благодійного фонду «Дітям Чорнобиля» відбулась екскурсія маленьких Овручан (діти-сироти, діти з багатодітних сімей, переможці конкурсів) до міста Києва. Графік був розписаний на хвилини та був дуже насиченим!

Спочатку відбулась зустріч у турецькому ресторані, на якій був присутнім консул Туреччини  в Україні Йонет Джан ТЕЗЕЛЬ та підприємці що працюють в Україні, але є вихідцями з Туреччини.

На зустрічі також був присутній міський голова І.Я. Коруд та перший заступник Овруцької РДА Ю.С. Дивинський, які подякували за теплу зустріч Овруцьких діток, подарували на згадку роботу вихованки гуртка Левківської Поліни «Соняхи» й запросили завітати до Овруча на день народження міста, який ми будемо святкувати у вересні цього року – Овручу виповнюється 1070 років! Своєю піснею розкрила овруцькі таланти Аліна Гриневич, якій радо аплодували всі присутні, а професійно продекламований Артемом Котюк вірш «Я Українець» не залишив байдужим нікого в залі.

Юні Овручани поласувавши турецькими стравами та отримавши персональні подарунки відправились до виставки ретро – автомобілів, яка відбувалась у Державному музеї авіації, де діти мали змогу фотографуватись та оглянути виставку літаків  й автомобілів.

Вже трішечки стомленими прибули до Київського дельфінарію «Немо». Саме там була остання зупинка екскурсії. 40-хвилинна вистава пройшла неначе мить! Морські котики та дельфіни радо вітали відвідувачів і надали велику кількість задоволення нашим діткам.

Після дельфінарію попрямували до рідного Овруча. В автобусі кожну дитину чекав пакунок з МакДональдсу.

Міський голова І.Я. Коруд та виконком Овруцької міської ради висловлює найщиріші слова вдячності Володимиру Олександровичу Фещенку та Світлані Василівні Калістратовій – керівникам благодійного Фонду «Дітям Чорнобиля» а також послу Турції в Україні Йонету Джану Тезель за небайдужість до Овруччини та допомогу для мешканців нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *