Склад виконкому міської ради VII скликання

СПИСОК
членів виконкому Овруцької міської ради
№п\п      Прізвище, імя, по-батькові      Місце роботи
1 Алєксєйчук Ігор Володимирович – Голова районної спілки рибалок
2 Бортнік Валентин Федорович – Нач. служби безпеки ТОВ АПК «Дубовий Гай»,голова Овруцької районної партійної організації «Народний фронт»
3 Гавриловська Віра Михайлівна – Завідуюча ДДЗ №4
4 Грищенко Павло Анатолійович – Д-р КП «Овруч»
5 Гусаревич Микола Сергійович – Начальник Овруцької автостанції
6 Демидчук Світлана Олександрівна – Завідувачка ЦРА
7 Дуб Анатолій Іванович – Директор КП «Овруч»
8 Дяченко Анатолій Миколайович – І заступник міського голови
9 Залізко Ірина Олексіївна – Директор Овруцької гімназії ім.А.С.Малишка
10 Ільків Михайло Григорович – Завідувач хірургічним відділенням Овруцької ЦРЛ
11 Кирпа Світлана Петрівна – Редактор громадсько-політичної газети «Зоря»
12 Комаревич Сергій Васильович – Голова молодіжної організації «Ліга молоді»
13 Копишинська Світлана Григорівна – Директор КП «Водоканал»
14 Кузьменко Галина Миколаївна – Приватний підприємець
15 Куліш Валентина Петрівна – Голова правління ПАТ «Овруцький хлібзавод»
16 Кушнерчук Анатолій Степанович – Директор ТОВ «Овруцький МКК»
17 Лавринович Віталій Петрович – Начальник відокремленого підрозділу Овруцька дистанція колії
18 Латаш Олександр Андрійович – Директор КП «Комунальник»
19 Левківська Галина Іванівна – Генеральний директор ПрАТ «Овручанка»
20 Муринюк Олена Вікторівна – Приватний підприємець
21 Нагаюк Олександр Миколайович – Завідувач сектором ЖКГ апарату РДА
22 Невмержицька Наталія Антонівна – Приватний підприємець
23 Польщиков Анатолій Леонтійович – пенсіонер
24 Савченко Володимир Миколайович – Голова районної правозахисної ГО «Громада Овруччини»
25 Салючок Руслан Васильович  – директор КП “Ринок”
26 Северенчук Ярослав Дмитрович – Начальник районного відділу освіти РДА
27 Соболевський Йосип Францевич – Голова районної спілки ветеранів афганської війни
28 Солтис Сніжана Михайлівна
29 Шевчук Олександр Іванович – Директор ДП «Овруцький СДЛГ»
30 Коруд Іван Ярославович – Міський голова
31 Рибинська Наталія Михайлівна – Заст МГ –нач фін. Ек. відділу
32 Савченко Марина Іванівна – Керуюча справами
33 Чичирко Максим Володимирович – Секретар МР