Склад постійних комісій

С К Л А Д
постійних комісій Овруцької міської ради

VІI скликання

  1. З питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку:

Макарчук Юрій Петрович – Директор ДП «Словечанський лісгосп», від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Бондарчук Анатолій Євгенійович – Голова Овруцької РО УТМР від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Старовойт Григорій Володимирович – Начальник Овруцького інспекційного пункту ветеринарної медицини, від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Левченко Володимир Петрович – Старший офіцер відділення комплектування, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

Мальцев Микола Анатолійович – юрист, від Радикальної Партії Олега Ляшка;

Гулько Сергій Дмитрович – Директор ДП Овруцький лісгосп, від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Скред Олександр Вікторович – Приватний підприємець, від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Гайчук Микола Іванович – Фахівець громадської приймальні народного депутата України Павленка Ю.О., від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»;

Павленко Віктор Іванович – тимчасово не працює, від Овруцької районної організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;

Комаревич Сергій Васильович – приватний підприємець, від Овруцької районної організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;

2. З питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій:

Соляр Володимир Володимирович – Головний інженер в ДП «Словечанське ЛГ», від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Грищенко Павло Анатолійович – Директор КП «Гарне місто», від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Вознюк Анатолій Євгенійович – Директор СТОВ Хлуплянське, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»;

Старовойт Віктор Миколайович – Начальник відділу земельних ресурсів у ТОВ «Будівельний комплекс-2006», від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Гуденко Олександр Дмитрович – Приватний підприємець, від Радикальної Партії Олега Ляшка;

Струтовська Людмила Іванівна – Завідуюча фельдшерським пунктом, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Мошківський Михайло Іванович – Технічний працівник в Невгодівській ЗОШ, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Гавриловський Петро Ілліч – пенсіонер, від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

3. З питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності:

Шерин Микола Валерійович – Водій в ПАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат», від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Кисіль Віктор Леонідович – Провідний фахівець в ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» від Овруцької районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»;

Левківський Микола Анатолійович – Приватний підприємець, від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Мороз Леонід Миколайович – лікар-стоматолог у Овруцькій ЦРЛ, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Гаєвський Валерій Васильович – Фельдшер в ЦЕМДТАМК в м. Овруч, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Мельниченко Анатолій Володимирович – Інженер ТГ у СФГ «Зоря», від Радикальної Партії Олега Ляшка;

Ткачук Сергій Борисович – Лісник у Гладковицькому лісництві ДПА Словечанський лісгосп, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Ломака Валентина Миколаївна – Секретар Підрудянської сільської ради, від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

4. З гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення:

Загребельна Тетяна Андріївна – Медична сестра в ЗОШ №3 І-ІІІ ст. м. Овруч, від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Зубрійчук Олена Анатоліївна – Завідуюча фельдшерським пунктом с. Мала Хайча, від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»;

Левківський Петро Іванович – Головний фахівець лікар ветеринарної медицини в Овруцькому ПІП ВМ, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

Виніченко Іван Андрійович – Вчитель в Бондарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, від районної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

Кисіль Наталія Вікторівна – Вчитель в Кирданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, від Овруцької районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»;

Старовойт Валентина Миколаївна – Начальник відділу поштового зв’язку с. Раківщина, від районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Дубницький Олексій Петрович – тимчасово не працює, від Овруцької районної організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;