Склад депутатів міської ради VІІ скликання

СПИСОК

депутатів Овруцької міської ради VІІ скликання

з/п

П.І.Б.

 

Дата народження Місце роботи
1 Бондарчук Анатолій Євгенійович 1963 Голова овруцької районної організації українського товариства мисливців та рибалок
2 Виніченко Іван Андрійович 1974 Вчитель Бондарівської ЗОШ
3 Вознюк Анатолій Євгенійович 1960 Директор СТОВ Хлуплянське
4 Гавриловський Петро Ілліч 1942 Пенсіонер
5 Гаєвський Валерій Васильович 1967 ЦЕМДТАМК м. Овруч, фельдшер
6 Гайчук Микола Іванович 1960 Фахівець громадської приймальні народного депутата Павленка ЮО
7 Грищенко Павло Анатолійович 1982 Директор КП «Гарне місто»
8 Гуденко Олександр Дмитрович 1970 ФОП
9 Гулько Сергій Дмитрович 1967 Директор ДП «Овруцький лісгосп»
10 Дєдух Ірина Михайлівна 1981 Секретар міської ради
11 Дубницький Олексій Петрович 1979 Тимчасово не працює
12 Загребельна Тетяна Андріївна 1966 ЗОШ № 3, медична сестра
13 Зубрійчук Олена Анатоліївна 1971 Завідуюча фельдшерським пунктом с. Мала Хайча
14 Кисіль Віктор Леонідович 1981 ДУ «Житомирська обласна фіто санітарна лабораторія», провідний фахівець
15 Кисіль Наталія Вікторівна 1972 Вчитель Кирданівської ЗОШ
16 Комаревич Сергій Васильович 1986 ФОП
17 Левківський Петро Іванович 1975 Головний фахівець лікар ветеринарної медицини Овруцького ПІП ВМ
18 Левковський Микола Анатолійович 1971 ФОП
19 Левченко Володимир Петрович 1984 Старший офіцер відділення комплектування Овруцького ОМВК
20 Ломака Валентина Михайлівна 1963 Секретар Підрудянської сільської ради
21 Макарчук Юрій Петрович 1973 Директор ДП «Словечанський лісгосп»
22 Мальцев Микола Анатолійович 1983 Юрист BML-konfulting
23 Мельниченко Анатолій Володимирович 1975 Інженер ТГ СФГ «Зоря»
24 Мороз Леонід Миколайович 1963 Лікар-стоматолог Овруцької ЦРЛ
25 Мошківський Михайло Михайлович 1970 Техпрацівник Невгодівської ЗОШ
26 Павленко Віктор Іванович 1973 Тимчасово не працює
27 Скред Олександр Вікторович 1973 ФОП
28 Соляр Володимир Володимирович 1962 Головний інженер ДП «Словечанське ЛГ»
29 Старовойт Валентина Миколаївна 1968 Начальник відділу поштового зв’язку с. Раківщина
30 Старовойт Віктор Миколайович 1981 Начальник відділу земельних ресурсів ТОВ «Будівельний комплекс-2006»
31 Старовойт Григорій Володимирович 1970 Начальник Овруцького інспекційного пункту ветеринарної медицини
32 Струтовська Людмила Іванівна 1965 Завідуюча фельдшерського пункту
33 Ткачук Сергій Борисович 1977 Лісник гладковицького лісництва ДПА Словечанський лісгосп
34 Шерин Микола Валерійович 1980 Водій ПрАТ «Товкачівський ГЗК»