Графік прийому

Васькевич Сергій Миколайович  
І-ІІІ понеділок місяця з 11-00 год до 13-00 год  по вул. Князя Олега, 11а
Виборчий округ № 24:
Вул. Прикордонна; вул Героїв Майдану: 11,17,21,23,25-25а, 27,29-29/2,31,35,37,39,41; вул Новикова

Ващенко Михайло Семенович 
Остання п’ятниця місяця з 10-00 год до 12-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 8:
Вул Житомирська; вул 4-ї гвардійської ОПДД; вул. Лесі Українки,; вул Енергетиків; вул Героїв майдану: 1-1/27,3,5; вул Олексія Береста, пров Лесі Українки

Гавриловський Петро Ілліч
І-ІІІ четвер місяця з 12-00 год до 14-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 12:
Вул Героїв Пожежників; вул Івана Богуна: 2-32,34,36,38,40,42-64,66,70,72,74-82; вул Шкільна, вул Івана Мазепи, пров Шкільний

Доброноженко Володимир Володимирович
Щоп’ятниці з 10-00 год до 12-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 9:
Вул Івана Мазепи, пров Коцюбинського

Дрозд Євген Іванович
І-ІІІ середа з 14-00 год до 16-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 6:
Вул Професора М. Никончука, вул Київська 2-9,21,25-61,63,65,67,69,71-71а,73-75б,77,79; вул Мічуріна, вул Саперна, вул Остапа Дашкевича, вул Василя Стуса

Жук Сергій Петрович
І-ІІІ четвер місяця з 11-00 год до 13-00 год в каб № 12 міської ради
Виборчий округ № 10:
Вул Богдана Хмельницького: 41-41а, 47,49,51-58,60,62,64,66-68,70,72,74,76-78,80,82,86,88; пров Богдана Хмельницького

Зьолко Руслан Петрович
Дні прийому – друга та четверта середи щомісяця з 11-00 до 13-00 ТРЦ “Квадрат” (вул Шевченка, 53, 4 поверх, кімн 39)
Виборчий округ № 22:
Вул Західна: 1,3,5,7; вул Ващука

Каплюк Валерій Іванович
Щопонеділка з 10-00 год до 12-00 год в кабінеті головного санітарного лікаря СЕС
Виборчий округ № 2:
Вул Свободи, вул Замкова, вул Пушкіна, вул Вячеслава Чорновола, вул Толстого, пров Василівський, вул Українська

Левківський Микола Анатолійович
І-ІІІ середа місяця з 10-00 год до 12-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 15:
Вул Героїв Крут, вул Степана Бандери, вул Князя Володимира, вул Чехова, вул Шолом Алейхема, вул Івана Багряного

Левківський Петро Іванович
Щопонеділка з 10-00 год до 12-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 5:
Вул Генерала Кульчицького, вул Західна: 2,4,6,8-32; вул Космонавтів, вул Миру, вул Північна, вул Шевченка: 55-55/41,59,61,63,65-69,81-83,85-97,99а-101,103-109, Овруцька центральна районна лікарня (вул Шевченка, 106)

Левківський Станіслав Олександрович
Щопонеділка з 10-00 год до 12-00 год КУ ЦПМСД в кабінеті головного лікаря
Виборчий округ № 21:
Вул Героїв Чорнобиля, вул Гетьмана Сагайдачного, вул Київська: 78-78а, 80; вул Костянтина Острозького, вул Пилипа Орлика, вул Тургенєва: 2-2б, 4,6-6б; пров Стадіонний

Лобик Сергій Анатолійович
І-ІІІ понеділок місяця з 8-00 год до 10-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 11
Вул Івана Франка, вул Відродження: 1-26,30,32,34-71

Левченко Володимир Петрович
Остання субота місяця з 13-00 год до 15-00 год в Овруцькому військовому комісаріаті
Виборчий округ № 3:
Вул Шмуйла, вул Зарічна, вул Академіка Тутковського, вул Кизилівська, вул Грушевсього, вул Преображенська, вул П.Рослика, вул Успенська, вул Ц. Расковицького, вул 8 березня

Мошковський Михайло Іванович
Перша та третя п’ятниця місяця з 15-00 до 17-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 13:
Вул Святої Покрови, Братська, Будівельників, Миротворців, Олександра Довженка, Поліська, Танкістів, Тараса Бульби-Боровця, вул Павла Ковжуна, вул Василя Симоненка, Михайла Жизневського.

Першин Микола Михайлович
Щовівторка з 14-00 год до 16-00 год в залі міської ради
Виборчий округ № 26:
Вул Івана Богуна: 33,35,37,39,41,65,67-69,71,73; вул Відродження: 27-29,31,33

Почтар Сергій Богданович
Щосереди з 10-00 до 13-00 вул Шевченка, 47
Виборчий округ № 16:
Вул Вишнева, Базарна, Богдана Хмельницького: 1-25, Юрія Немирича, Металістів, Романа Шухевича.

Приймак Георгій Леонідович
Перша та четверта п’ятниця місяця з 14-00 до 16-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 14:
Вул Василя Карпенка, Нагорянська, Озерна, Івана Котляревського, Василівська, Князя Олега, Олеся Гончара.

Ракитянський Сергій Анатолійович
Перший та третій четвер місяця з 10-00 до 12-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 17:
Вул Богдана Хмельницького 26-40, 46, 48, 50

Редчиць Тамара Іванівна
Щосереди з 12-00 до 14-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 19:
Вул Авіаторів, Білоруська, Залізнична, Древлянська, Локомотивна, Героїв Майдану: 13,15,19-20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55,64; пров. Вокзальний, пров Польовий

Рибинський Володимир Володимирович
Щовівторка з 10-00 до 12-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 1:
Вул А.Малишка, Макарія Овруцького, Молодіжна, Набережна, Ручейна, Соборна, пров Набережний, пров Садовий.

Середюк Віктор Миколайович
Другий та третій вівторок місяця з 12-00 до 14-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 7:
Вул Зелена, Олега Ольжича, Київська: 81-123, Сергія Корольова, Мозирська, Новогачищанська, Овруцька, Партизанська, Юрка Тютюнника, пров Гачищанський, пров Житомирський, вул Захисників України

Степанчук Микола Анатолійович
Щосереди з 10-00 до 13-00 вул Шевченка, 47
Виборчий округ № 4:
Вул Шевченка: 1-54, 58, 60, 62, 64, 76, 78, 80, 84/2

Туровець Марія Олександрівна
Щочетверга з 14-00 до 16-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 20:
Вул Київська: 20, 22, 62, 64, 66, 68, 70-70а, 72, 76, Героїв Майдану: 2, 4, 6-10, 12, 14, 16, 18-18/22, Воїнів УПА, 17 листопада, пров Піхотний, вул Володимира Богораза.

Цурка Ірина Петрівна
Перша та друга субота місяця з 14-00 до 16-00 вул Степана Бандери, 23
Виборчий округ № 18:
Вул Хмельницького: 59, 61, 63, 65, 69-69а, 71, 73, 75, 79, 81, 83-85, 87, 89-152; Добахової, Івана Гонти, Січових стрільців, Народицька, Новоселів, Підрудянська, Покальчука, Польова, Прорізна, Івана Сірка, Східна.

Чавалюк Георгій Анатолійович
Перша та друга п’ятниця місяця з 12-00 до 14-00 в залі міської ради
Виборчий округ № 25:
Вул Героїв Майдану: 42, 44, 46, 48-48а, 50-50а, 52-52б, 54, 56-62.

 Чичирко Максим Володимирович
Щовівторка з 8-00 до 13-00 каб № 7 міської ради
Виборчий округ № 23:
Вул Шевченка 71, 77, 79, 98/11, 102, 110-139.