Протокол №36-20 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ №36-20

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                    12 листопада 2020 року

Присутні:

Коруд І. Я. – голова комісії, міський голова;

Гришковець В. М. – перший заступник міського голови, заступник голови комісії;

Дєдух І. М. – секретар комісії, секретар ради;

Члени комісії:

Князєва В. В. – спеціаліст  відділу міської ради;

Огородов Д. В. – спеціаліст відділу ЖКГБ;

Редчиць О. П. – начальник відділу ЖКГБ;

Першко О. М. – начальник юридичного відділу міської ради;

Кисіль В. Л. – заступник міського голови;

Левківський С. О. –  директор КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю. М. – начальник  Овруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Шевчук О. Ф. – заступник директора КНП Овруцька міська лікарня.

Запрошені:

Прохоров П. І. – заступник начальника  Овруцького міжрайонного відділу   ДУ «Житомирський обласний центр МОЗ України»;

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Бородій В. П. – т.в.о. начальника відділу національної поліції в Овруцькому районі;

Шваб С. М. – спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області;

Мошківський В. О. – директор ВАТ АПТ 11847;

Бірківський В. А. – директор ПСК «Овруцький кооперативний ринок»;

Воробей Р. В. – директор ДЮСШ;

Ткаченко В. М. – директор музичної школи.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в закладах освіти.
Інформують:    Невмержицький А. В. – директор ЗЗСО №1;

Прохоров П. І. – заступник завідувача Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

   

Шевчук О. Ф. – заступник директора КНП Овруцька міська лікарня;

  Шваб С.М.- спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області;

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Кисіль В. Л. – заступник міського голови з гуманітарних питань;

Ткаченко В.М. – директор музичної ЗОШ;

Воробей Р. В. – директор ДЮСШ;

Левківський С. О – директор КНП ЦПМСД.

Мошківський В.О.- директор ВАТ АТП11847.

Бірківський В.А.- директор ринку.

Дідківський О. М. – приватний підприємець.

   
 1. Про запровадження на території Овруцької ОТГ карантину вихідного дня до 30 листопада 2020 року відповідно до внесених змін до Постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Інформує: Першко О. М. – начальник юридичного відділу Овруцької міської ради.

 1. Про протоколи Житомирської обласної комісії ТЕБіНС №№ 40-41 та протоколи Овруцької районної комісії з питань ТЕБіНС №№ 32-33.
 2. Про надання 300 літрів бензину для12 ДПРЧ. (Лист додається).
 3. Про лист ЦПМСД щодо загальної кількості хворих з початку карантину.

                                                                      Інформує: Дєдух І. М. – секретар комісії.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

 1. Невмержицького А. В., який ознайомив присутніх з протоколом засідання ради  директорів закладів освіти Овруцької ОТГ  щодо опитування батьків стосовно форми навчання учнів в період карантину (додається).
 2.  Шевчук О. Ф., Прохорова П. І., Шваб С. М., Левківського С. О., які довели до відома інформацію про кількість хворих на ковід, про забезпечення киснем та про проблему доставки аналізів до Житомирського обласного лабораторного центру.
 3. Киселя В. Л., Ткачука В. Г., Ткаченка В. М., Вороб»я Р. В., які довели до відома про можливість роботи закладів позашкільної освіти та ДЮСШ.
 4. Бірківського В. А., який доповів про роботу ПСК «Овруцький кооперативний ринок», зауважив про зменшення кількості відвідувачів та самих підприємців, що проводять торгівельну діяльність на території ринку.
 5. Дідківського О. М., який від імені малого та середнього бізнесу Овруцької ОТГ просив про забезпечення діяльності як торгівельних точок так і закладів громадського харчування (кафе, барів, ресторанів)

ВИРІШИЛИ:

 1. Підготувати звернення від Овруцької міської ради до Житомирського обласного центру про надання погодження на централізовану доставку зразків на ПЛР.
 2. Роботу закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти залишити без змін. Дозволити з 16.11.2020 роботу закладів позашкільної освіти.
 3. Керівникам закладів освіти, виходячи з епідемічної ситуації, вживати управлінські рішення щодо організації навчально-виховного процесу в тій чи іншій формі, а також довести до відома батьків про можливість обрання ними форми навчання для своїх дітей.
 4. Додатково звернутися до релігійних об’єднань усіх конфесій, що діють на території Овруцької ОТГ, з проханням обмежити проведення богослужінь та релігійних зібрань.
 5. Керівництву КНП «Міська лікарня» на черговому засідання комісії з питань ТЕБ і НС доповісти про проектування та встановлення  кисневої станції та про не виконання заходів з 1 серпня 2020 року, доведених до керівництва.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Першко О. М., яка довела до відома про прийняття Кабінетом Міністрів 11.11.2020 змін до постанови КМУ  від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», у відповідності до яких запроваджено карантин вихідного дня та зауважила на тому, що офіційний текст змін ще не опубліковано. Рекомендувала провести ще одне засідання комісії ТБіНС на якому вирішити питання щодо запровадження нових змін.

ВИРІШИЛИ:

Скликати додаткове засідання комісії ТБіНС для прийняття рішення з урахуванням нових змін, прийнятих КМУ до Постанови від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щодо запровадження карантину вихідного дня.

ПО ТРЕТЬОМУ-ШОСТОМУ  ПИТАННЯХ СЛУХАЛИ:

Дєдух І. М., яка довела до відома протоколи Житомирської обласної комісії ТЕБіНС №№ 40-41 та протоколи Овруцької районної комісії з питань ТЕБіНС №№ 32-33. Зачитала листи від  ДЮСШ щодо  проведення  навчально-тренувальних  занять та спортивних змагань, а також про необхідність виділення 300 літрів пального для Овруцького районного відділу  управління ДСНС України.

ВИРІШИЛИ:

 1. Протоколи Житомирської обласної комісії ТЕБіНС №№ 40-41 та протоколи Овруцької районної комісії з питань ТЕБіНС №№ 32-33 взяти до відома.
 2. Відділу бухгалтерського обліку міської ради видати з резервного фонду 300 літрів пального для Овруцького районного відділу управління ДСНС України.
 3. 3. Лист КНП ЦПМСД прийняти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-11», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                              Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                               Ірина Дєдух