Бібліоасорті «Читаємо, творимо разом з бібліотекою» у ЗДО №8 “Берегиня” міста Овруч

Читання в роки дитинства – це насамперед
виховання серця,
дотик людського благородства
до сокровенних куточків дитячої душі…
В.О. Сухомлинський
Бібліоасорті «Читаємо, творимо разом з бібліотекою»
Читання книг посідає в житті маленьких дошкільнят особливе місце, оскільки саме книга залишається найбільш доступним засобом духовного й етичного розвитку особистості малюка. Завдяки слуханню та читанню книг дитина розширює свій кругозір, пізнає навколишній світ, вчить переймати норми поведінки оточуючих людей. Слухання казки у поєднанні з творчими іграми та аплікацією має важливе значення у формуванні уміння діяти подумки, в уявних обставинах, без чого неможлива жодна творча діяльність. Читання одночасно і розвиває, і виховує, і навчає…
В Овруцький ЗДО №8 «Берегиня» (ст.група вихователь Кулаковська Н.М.) Овруцької міської ради завітала бібліотекар Овруцької дитячої бібліотеки Наталія Ковтун на бібліоасорті «Читаємо, творимо разом з бібліотекою». Захід проведений згідно вимог щодо адаптивного карантину.
Під час заходу діти уважно, із задоволенням слухали казки та віршики про дивовижні пригоди маленького їжачка та інших лісових звірят. Разом з ним відгадували українські загадки, розглядали ілюстрації, самі розповідали про цих звірят, а також за мотивами казки створили чудові роботи з осінніх листочків та кольорового паперу – чудернацьких їжачків з яблучками. Час пройшов швидко і захоплююче, а дошкільнятка залишились задоволеними!
Читайте та творіть разом з бібліотекою!