Привітання з Днем вихователя України

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.
Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитесь зі своїми вихованцями.
Шановні працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, помічники вихователів, методисти, музичні керівники, завідувачки, які здійснюють управління закладами, кухарі – тобто всі, хто так чи інакше гарантує безпеку й комфортне перебування малюків у дитячому садку.
Вітаю вас зі святом, бажаю вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселі вашій панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача.
Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.
 
З повагою, Овруцький міський голова                        Іван КОРУД