На період карантину оформити ID-картку можна за місцем звернення

Друзі, нагадуємо вам, що у період установлення на всій території України карантину оформлення документів, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус, здійснюється за МІСЦЕМ ЗВЕРНЕННЯ особи.

Це, зокрема, означає, що НА ЧАС КАРАНТИНУ для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки – вперше, у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта-книжечки на ID-картку за бажанням тощо – особа може звертатися до підрозділу Міграційної служби, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Окрім цього,  хочемо довести до вашого відома, що для зручності  громадян в Овруцькому РВ УДМС України в Житомирській області  запроваджено електронну чергу.  Саме цей електронний сервіс дає змогу громадянам обрати зручний час та дату відвідування підрозділів для отримання послуг по оформленні біометричних документів.  запис до електронної черги онлайн здійснюється на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html.

Інформація Овруцького РВ УДМС України в Житомирській області