Привітання з Днем хрещення Київської Русі та Днем світлої пам’яті Святого рівноапостольного князя Володимира Великого

Шановні овручани, жителі та гості міста та Овруцької громади!

Щиро вітаю вас з Днем хрещення Київської Русі та Днем світлої пам’яті Святого рівноапостольного князя Володимира Великого!

Святкування Хрещення Київської Русі є особливим для нашого міста, адже саме в Овручі Володимир Великий заклав перший християнський храм. Біля Свято-Василівської церкви, що в Овручі, встановлено пам’ятник державотворцю, хрестителю Київської Русі князю Володимиру Великому.

Прийняття християнства як державної релігії стало доленосним рішенням Володимира Великого. Воно докорінно змінило не тільки світогляд князя та його особисте життя, але й спричинило фундаментальні зміни в житті усього давньоруського суспільства, вивело Київську Русь на новий цивілізаційний рівень, визначивши її місце у колі могутніх християнських держав.

Сьогодні, як ніколи, нам потрібен мир та єдність. І саме князь Володимир своїм життям і діяльністю вказує нам на приклад взаєморозуміння та злагоди, послідовності та цілеспрямованості.

Щиро вдячний усім представникам церков та релігійних організацій за відродження духовності української нації, збереження моральних цінностей, інституту сім’ї, виховання дітей та молоді, вирішення великої низки важливих питань.

У цей святковий день бажаю вам, дорогі земляки, щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Вірю, що Святий рівноапостольний князь Володимир Великий дарує нам свою молитовну допомогу для утвердження миру в наших душах, сім’ях та на рідній Україні!

 

Овруцький міський голова                                                  Іван КОРУД