КП “Відродження” виконує роботи з прокладання водогону у селі Коптівщина та ліквідовує пориви водогінної мережі у селах Овруцької ОТГ

Працівниками КП «Відродження» виконуються роботи з прокладання водогінної мережі по вулиці Поліська в селі Коптівщина Покалівського старостинського округу. Вже прокладено 300 метрів водогону та підключено 8 абонентів. Після прокладання водогінної мережі та підключення абонентів жителі села Коптівщина зможуть користуватися перевагами централізованого водопостачання та будуть забезпечені водою у достатній кількості.
Крім цього, комунальним підприємством “Відродження” ліквідовано два пориви по вулиці Гагаріна в селі Піщаниця Піщаницького старостинського округу. Найближчим часом буде облаштовано оглядовий колодязь на проїзній частині для майбутнього обслуговування водогону.

У селі Заськи Черепинського старостинського округу також ліквідовано порив водогону, внаслідок пориву місцеве населення було один день без води.
У Черепинському старостинському окрузі вийшло з ладу високочастотне обладнання станції другого підйому води (село Черепин) та електродвигун глибинного насоса артезіанської свердловини (село Коренівка). У селі Черепин водопостачання відновлено, а в селі Коренівка встановлено тимчасовий глибинний насос, який в короткий термін буде замінено на постійний.

Реагуючи на звернення громадян, працівниками КП “Відродження” проведено очищення водонапірної вежі в селі Дубовий Гай Кирданівського старостинського округу Овруцької ОТГ. Жителі скаржилися на якість води. Після прочищення – стан води покращився у частини абонентів. Причиною неякісної води також є стан магістрального водогону, який підприємство планує прочистити перед встановленням високочастотного обладнання на артезіанській свердловині в селі Дубовий Гай.

Забезпечення сільського населення Овруцької ОТГ якісною питною водою – одне з пріоритетних завдань розвитку громади.