Привітання з Днем бухгалтера

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії забирає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах виникає підвищена напруга, проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити та висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою працею.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів – День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається 16 липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999 році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Саме від вас, шановні працівники сфери бухгалтерії, залежить злагоджена робота в усіх сферах життя, адже ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, зрештою, тримаєте руку на фінансовому пульсі нашої громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити розвиток економіки нашої громади.

Шановні бухгалтери! Прийміть щиру вдячність за вашу щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, невичерпних сил і наснаги, фінансової стабільності та достатку.

Овруцький міський голова                                          Іван КОРУД