Літній зорепад перемог учнів Овруцької дитячої музичної школи

Учні та викладачі Овруцької дитячої музичної школи протягом літніх місяців вели активну конкурсну та фестивальну діяльність. Щоправда, в умовах адаптивного карантину,  заходи проходять дистанційно, однак це не завадило учням музичної школи зібрати цілу плеяду перемог з одинадцяти призових місць.

Миніч Катерина посіла I місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Кольоровий Драйв», номінація «Інструментальне мистецтво», викладач Тимошенко М.С. Лауреаткою I ступеня стала і Ожик Дар’я, викладач Рябоконь О.В. Конкурс проходив у місті Умань.

У Харкові пройшов вже II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Super Art – 2020». Шубан Ярослава посіла I місце у номінації «Інструментальне мистецтво, фортепіано», викладач Іващенко Н.В. У номінації «Інструментальне мистецтво, скрипка та фортепіано», інструментальне тріо «Violin Plus» завоювали II місце, викладачі Коркушко І.І. та Войцехівська І.В. Тишина Олександра також посіла II місце у номінації «Інструментальне мистецтво, фортепіано», викладач Войцехівська І.В.

На Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв SOLOVIOV ART, що проходив у столиці країни, у номінації «Фортепіано»: II місце посіла Дорошенко Олександра, викладач Плавшак Л.М.; II місце – Шубан Ярослава, викладач Іващенко Н.В.; III місце – Цвєтков Владислав (інклюзивне навчання), викладач Ткаченко В.М.

На XII Міжнародному конкурсі «DIGI-TALENTY LATO 2020», що проходив у Польщі, Єліна Валерія посіла II місце у номінації «Інструментальне соло», викладач Кавецька М.А.

За підтримки Уряду Болгарії у Запоріжжі відбувся II Міжнародний багатожанровий фестиваль «Перлина Дніпра». II місце на конкурсі зайняли Ілляшевич Данило, викладач Тимошенко М.С. та Ожик Дар’я, викладач Рябоконь О.В., номінація «Інструментальне мистецтво».

За високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток культури та виховання молоді, духовне збагачення підростаючого покоління, сумлінну працю та активну участь у міжкультурному обміні серед дітей і молоді, викладачів нагороджено дипломами.

Вітаємо з перемогами і учнів, і викладачів та щиро дякуємо за виховання талановитої молоді.